لزوم ارائه کارت ملی برای ورود تماشاگران به استادیوم ها

به گزارش وبلاگ ساعتچی و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، پس از پایان نشست هم اندیشی مدیران فوتبال و ورزش با صدا و سیما برای شروع لیگ برتر فوتبال ایران که امروز چهارشنبه برگزار گشت، حسن کریمی گفت: نشست امروز شاید دهمین جلسه ای باشد که برای هماهنگی ورود تماشاگران به ورزشگاه ها در وزارت ورزش و جوانان برگزار گشت. این نشست ها از اواسط سال قبل شروع شده بود.

لزوم ارائه کارت ملی برای ورود تماشاگران به استادیوم ها

وی ادامه داد: هدف تمام این جلسات این است که تماشاگران عزیز با کمترین مشکل و بدون آسیب وارد استادیوم ها شوند و با لذت و بدون دغدغه به تماشای مسابقات بپردازند و تیم محبوبشان را تشویق کنند. امروز در واقع مروری بود بر جلسات قبلی تا ببینیم اقدامات انجام شده در این راستا کافی بوده است یا نه؟

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی تاکید کرد: مسئولیت استادیوم آزادی با شرکت توسعه است و تعهدات لازم در این خصوص را انجام دادیم. ما 48 گیت ورودی در درب شرقی و 30 گیت هم در درب غربی طراحی و اجرا کردیم که نیازهای تماشاگران را برآورده می کند. طراحی بلیت الکترونیک هم انجام شده و به راحتی توسط هر شخصی با ارائه کد ملی از منزل خریداری می شود و علاوه بر سهولت در امر خرید برای تماشاگران مسائل بازار سیاه هم به این صورت از بین می رود. صندلی ها شماره گذاری شده و افراد یک یا دو ساعت قبل از مسابقه بدون دغدغه به استادیوم می آیند و سر جای خود می نشینند.

کریمی در انتها تاکید کرد: بلیت فروشی فقط و فقط بر مبنای کارت ملی و شماره ملی است و از تماشاگران خواهش می کنیم رعایت کنند و سر جای خود بنشینند. هیچ کس با کارت ملی شخص دیگری نمی تواند وارد استادیوم شود. بلیت کاغذی وجود ندارد و فقط با کارت ملی امکان عبور از گیت برای افراد وجود دارد. در واقع کارت ملی حکم بلیط را هم برای تماشاگران دارد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "لزوم ارائه کارت ملی برای ورود تماشاگران به استادیوم ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لزوم ارائه کارت ملی برای ورود تماشاگران به استادیوم ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید