خبرنگاران صفحه هنروتجربه در سامانه هاشور راه اندازی شد

به گزارش وبلاگ ساعتچی، تهران- خبرنگاران- اکران اینترنتی فیلم های هنر و تجربه با نمایش دو فیلم مستند کودتای 53 و قصه بولوار از روز پنجشنبه(23 بهمن ماه) در صفحه ویژه موسسه هنر و تجربه در سامانه هاشور شروع می گردد.

خبرنگاران صفحه هنروتجربه در سامانه هاشور راه اندازی شد

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ ساعتچی، روابط عمومی موسسه هنروتجربه سینمای ایرانیان اظهار داشت: در ادامه همکاری های مشترک میان این موسسه و سامانه نمایش برخط (آنلاین) هاشور که با برگزاری آنلاین دو هفته فیلم اروپایی و ایتالیایی شروع شد، صفحه اختصاصی هنروتجربه در این سامانه راه اندازی شده است و در اولین گام دو فیلم مستند کودتای 53 به کارگردانی تقی امیرانی و قصه بولوار به کارگردانی داود اشرفی اکران آنلاین خود را از پنجشنبه (23 بهمن ماه) در این بخش شروع می نمایند.

علاقه مندان به فیلم های هنروتجربه می توانند از این پس با مراجعه به صفحه اختصاصی هنروتجربه در سامانه هاشور تعدادی از فیلم های اکران شده در سینماهای هنروتجربه را آنلاین تماشا نمایند

در این اطلاعیه با اشاره به اینکه علاقه مندان برای خرید بلیت و دیدن فیلم های مستند به صفحه اختصاصی هنر و تجربه در سامانه هاشور مراجعه نمایند، تاکید شده است: خرید بلیت برای دیدن فیلم مستند کودتای 53 فقط در داخل ایران امکان پذیر است ولی خرید بلیت و امکان تماشای قصه بولوار از داخل و خارج ایران امکان پذیر است.

فیلم کودتای 53 که از آثار جدید اکران موسسه هنروتجربه سینمای ایرانیان است که به طور همزمان روی پرده سینماهای هنروتجربه نیز می رود.

تقی امیرانی مستندساز ایرانی ساکن انگلیس و والتر مرچ تدوین گر فیلم هایی چون اینک آخرالزمان، مکالمه و بیمار انگلیسی، حین تحقیق برای ساخت فیلم مستندی درباره کودتای 28 مرداد 1332 به مدارک و اسنادی دست یافت که دهه ها از چشم عموم مردم و اغلب تاریخ نویسان این حوزه پنهان بوده است؛ اسنادی که نه تنها امکان بیان روایتی دقیق تر از کودتا را فراهم آورده است، بلکه بسیاری از زوایای تاریک تاریخ 67 ساله این رویداد را نیز روشن نموده است.

قصه بولوار پیش از این در سینماهای هنروتجربه اکران شده و با استقبال مخاطبان نیز روبه رو شده است. این مستند به وقایع مختلف و حوادث اجتماعی ای که با بولوار کشاورز پیوند خورده اند، اشاره دارد.

روابط عمومی موسسه هنروتجربه سینمای ایرانیان شرح داده است که به مرور فیلم های دیگر به صفحه هنر و تجربه در سامانه هاشور اضافه خواهند شد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران صفحه هنروتجربه در سامانه هاشور راه اندازی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران صفحه هنروتجربه در سامانه هاشور راه اندازی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید