خبرنگاران رغبتی: پاداش ویژه&zwnjای برای قهرمانی پرسپولیس در نظر گرفته&zwnjایم

به گزارش وبلاگ ساعتچی، تهران- خبرنگاران- عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: در صورت قهرمانی در آسیا بازیکنان پاداش ویژه دریافت می نمایند اما پاداش معنوی این قهرمانی غیر قابل شمارش است.

خبرنگاران رغبتی: پاداش ویژه&zwnjای برای قهرمانی پرسپولیس در نظر گرفته&zwnjایم

به گزارش وبلاگ ساعتچی، علی رغبتی پیش از سفر تیم فوتبال پرسپولیس به قطر برای برگزاری ملاقات نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: شرایط آنطور که در نظر داشتیم فراهم شد و کادر فنی و بازیکنان با تمام وجود آماده هستند تا با دست پر از قطر باز گردیم.

وی در مورد همراهی کادر مدیریتی باشگاه در سفر به قطر افزود: جعفر سمیعی، من و غلامعلی علیپور در این سفر کاروان تیم را همراهی می کنیم. البته بحث های حاشیه ای با کنفدراسیون فوتبال آسیا وجود دارد که باید برای برطرف آنها مذاکراتی داشته باشیم.

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در مورد سفر تیم به قطر توضیح داد: سفر قبلی حدود یک ماه برگزار گردید و از آن موقع این تجربه را داریم که اوضاع بهتری را برای تیم فراهم کنیم. در حال حاضر شرایط میزبانی قطر بهت شده است و تنها 2 تیم به ملاقات نهایی رسیده اند. کنفدراسیون فوتبال آسیا امکانات لازم را در نظر خواهد گرفت.

وی با اشاره به پاداش سرخپوشان در صورت قهرمانی در آسیا افزود: با این قهرمانی پاداش معنوی و غیرقابل شمارشی نصیب تیم و تمام مردم می گردد. در کنار آن تدارک خوبی دیده شده است و از حمایت های رئیس جمهوری و ارگان های دیگر هم برخوردار هستیم. باشگاه هم در کنار این ها پیش بینی پاداش ویژه را برای بازیکنان در نظر گرفته تا در صورت قهرمانی به بازیکنان پرداخت کنیم اما ترجیح می دهیم پیش از فینال مقدار آن را نگوییم. قطعاً پاداش اقتصادی ِزه ای در نظر گرفتیم.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران رغبتی: پاداش ویژه&zwnjای برای قهرمانی پرسپولیس در نظر گرفته&zwnjایم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران رغبتی: پاداش ویژه&zwnjای برای قهرمانی پرسپولیس در نظر گرفته&zwnjایم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید