حذف اپلیکیشن های رقیب از اپ استور

به گزارش وبلاگ ساعتچی، طبق گزارش های منتشر شده اپل پس از عرضه ویژگی اسکرین تایم اکنون اپلیکیشن های رقیب که این قابلیت را عرضه می کرده اند، در اپ استور حذف یا محدود کرده است.

حذف اپلیکیشن های رقیب از اپ استور

عرضه ویژگیScreen Time در iOS12 یک موهبت برای والدین و هرکسی است که تمایل دارد میزان استفاده از دستگاه های الکترونیک را کاهش دهد. اما به نظر می رسد اپل با سختگیری های جدید موجب نگرانی اپلیکیشن هایی شده که خدماتی مشابه را ارائه می کنند.

گزارش نیویورک تایمز نشان می دهد طی سال گذشته حداقل 11 مورد از 17 اپلیکیشن پرطرفدار کنترل مدت زمان استفاده از دستگاه الکترونیکی یا نظارت والدین بر دستگاه را از اپ استور حذف یا محدود کرده است.

علاوه بر آن اپل برخی از اپلیکیشن های کمتر شناخته شده را نیز سرکوب کرده است. برخی از این اپلیکیشن ها ویژگی های پیشرفته ای مانند پشتیبانی از مدیریت دستگاه های اندروید و مسدود کردن وب سایت ها در مرورگرهای مختلف را داشتند. اپل این اپلیکیشن ها را مجبور کرده ویژگی های مذکور را حذف کنند.

از سوی دیگر تایمز نیز گزارش داده توسعه دهندگان یادداشت هایی کوتاه دریافت کرده اند که از آنها خواسته شده تغییراتی در اپلیکیشن ها انجام دهند و هیچ دلیل یا جزئیاتی برای تغییر اپلیکیشن ها یا حذف آنها از اپ استور ارائه نشده است.،مهر

منبع: ایران آنلاین

به "حذف اپلیکیشن های رقیب از اپ استور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حذف اپلیکیشن های رقیب از اپ استور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید