چرچیچ: بازیکنان کمی عصبی بودند، پنالتی دوم گل می شد در جهت کسب 3 امتیاز بودیم

به گزارش وبلاگ ساعتچی، گروه استان ها- مربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: اگر پنالتی دوم ما برابر گل گهر گل می شد در راستا کسب 3 امتیاز بودیم.

چرچیچ: بازیکنان کمی عصبی بودند، پنالتی دوم گل می شد در جهت کسب 3 امتیاز بودیم

به گزارش وبلاگ ساعتچی از اصفهان، میلیچ چرچیچ در نشست خبری پس از دیدار تیمش برابر گل گهر سیرجان در هفته هشتم لیگ برتر فوتبال گفت: می دانستیم که گل گهر تیم خوبی است که توپ را خیلی خوب در زمین به گردش در می آورد و ما در نیمه نخست تلاش کردیم توپ را در میانه میدان به گردش درآوریم.

وی با بیان اینکه پرس حریف را از میانه میدان آغاز کردیم، اضافه نمود: نیمه نخست را خیلی خوب آغاز کردیم و یک پنالتی هم داشتیم و به گل هم رسیدیم و روی ضدحملات منتظر شانس های بعدی خود بودیم.

مربی تیم فوتبال ذوب آهن ادامه داد: یکی از مسائل ما گرداندن توپ در زمین بود. بازیکنان به دلیل ضرورت کسب برد و اولین 3 امتیاز این فصل مان کمی عصبی بودند. خوب تلاش کردیم و با یک ضدحمله پنالتی دیگری به دست آوردیم که اگر گل می شد در راستا کسب 3 امتیاز بودیم. البته با وجود از دست رفتن پنالتی بازی را خوب کنترل کردیم و کمی در حفظ توپ مشکل داشتیم که در بین دو نیمه درباره آن با بازیکنان صحبت کرده و تلاش کردیم این مشکل را رفع کنیم.

چرچیچ گفت: در نیمه دوم این مشکل تا حدودی رفع شد و شانس هایی برای به گل رسیدن هم داشتیم. فراموش نکنیم که گل گهر نیز تیم خوبی است و آنها نیز شانس گلزنی داشتند. از بازیکنان به خاطر تلاش، جنگندگی و دوندگی شان تشکر می کنم چون بالاتر از حد خود ظاهر شدند. به تیم گل گهر نیز به خاطر بازی خوب شان تبریک می گویم. نتیجه بازی مساوی شد اما می توانستیم این مسابقه را ببریم.

وی شرح داد: دو پنالتی داشتیم و دو صحنه هم روی دارکو بیدوف و دانیال مومنی ایجاد شد که شاید داور می توانست پنالتی بگیرد. باید تلاش خود را بیشتر کنیم و امیدوارم در بازی های آینده عملکرد بهتری داشته باشیم.

مربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: فوتبال همین است؛ گاهی اوقات داور به سود شما پنالتی می گیرد و گاهی هم به ضرر شما. در پایان هر تمرین بازیکنان ضربات پنالتی را تمرین می کنند و برخی اوقات بازیکن تمرکز خوبی دارد و شوت خوبی می زند و گاهی اوقات هم تمرکز کافی ندارد و پنالتی را از دست می دهد. این مسائل در فوتبال پیش می آید. البته هدف ما فوتبال بازی کردن است و نه فقط ضربه پنالتی و باز هم می گویم که اگر پنالتی دوم خود را گل کرده بودیم کار برای ما تمام شده بود و بازی را راحت می بردیم.

چرچیچ درباره سبک دفاعی بازی ذوب آهن گفت: سبک بازی ما در تمرینات این نیست که همواره عقب بازی کنیم. این ذهنیت بازیکنان است و شرایط مسابقه و فشار روانی باعث می شود بازیکنان عقب بازی کنند. امروز در مقابل یکی از بهترین تیم های لیگ بازی داشتیم و زمانی که دو پنالتی و چند شانس گلزنی ایجاد می کنیم نمی توان گفت دفاعی بازی کرده ایم. البته باید بیشتر تمرین کنیم و روی ذهنیت بازیکنان بیشتر کار کنیم تا زمانی که تیم گل می زند و جلو است کمی خونسردتر بازی کنند و کمتر دچار استرس شوند و در آینده حتماً روی این موضوع کار می کنیم.

165، ف

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "چرچیچ: بازیکنان کمی عصبی بودند، پنالتی دوم گل می شد در جهت کسب 3 امتیاز بودیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرچیچ: بازیکنان کمی عصبی بودند، پنالتی دوم گل می شد در جهت کسب 3 امتیاز بودیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید