بی تفاوتی عجیب مجیدی در امارات به پیشنهاد تیم ملی ، فرهاد تیم یک پرسپولیسی را بهترین آسیا نامید

به گزارش وبلاگ ساعتچی، سرمربی سابق استقلال قبل از دیدار شباب الاهلی دبی به شکل ویژه ای از این تیم تعرفی کرد.

بی تفاوتی عجیب مجیدی در امارات به پیشنهاد تیم ملی ، فرهاد تیم یک پرسپولیسی را بهترین آسیا نامید

به گزارش وبلاگ ساعتچی آنلاین،در یک هفته گذشته که اسامی گزینه های سرمربیگری تیم ملی فوتبال ایران از جمله فرهاد مجیدی در ایران رسانه ای شد، این مربی که هدایت تیم اتحاد کلبا امارات را بر عهده دارد، سکوت کرد و هیچ واکنشی به این موضوع نشان نداد.

این در حالی است که بیشتر گزینه های مربیگری تیم ملی ایران از جمله امیر قلعه نویی، حمید مطهری، مهدی تارتار و حسین فرکی با انتشار پیام هایی اعلام کردند که قصدی برای ارائه برنامه به فدراسیون ندارند.

فرهاد مجیدی که پس از کسب عنوان قهرمانی لیگ ایران با استقلال در فصل گذشته راهی تیم اتحاد کلبا امارات شد، شب گذشته در نشست خبری پیش از بازی با شباب الاهلی حاضر شد و بدون اشاره به مطرح شدن نامش برای هدایت تیم ملی ایران، به تشریح شرایط اتحاد پرداخت.

شباب الاهلی با هدایت لئوناردو ژاردیم و با حضور بازیکنانی از جمله احمد نورالهی هافبک تیم ملی ایران در انتها هفته هفدهم لیگ آدنوک امارات با 36 امتیاز صدرنشین است و اتحاد با 24 امتیاز در رده هشتم واقع شده است.

مجیدی در این نشست خبری گفت: در این دیدار مقابل تیمی بازی می کنیم که در این فصل بازی های بسیار خوبی ارائه کرده است. از نظر من شباب الاهلی یکی از کامل ترین تیم هاست و در حال حاضر یکی از بهترین تیم های آسیا محسوب می شود.

وی در خصوص آماده سازی اتحادیه کلبا افزود: در دو هفته گذشته تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و تیم در شرایط بسیار خوبی واقع شده است. بازیکنان آماده رویارویی با شباب الاهلی هستند و در پی ارائه بهترین های خود در این دیدار هستیم.

منبع: همشهری آنلاین

به "بی تفاوتی عجیب مجیدی در امارات به پیشنهاد تیم ملی ، فرهاد تیم یک پرسپولیسی را بهترین آسیا نامید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بی تفاوتی عجیب مجیدی در امارات به پیشنهاد تیم ملی ، فرهاد تیم یک پرسپولیسی را بهترین آسیا نامید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید