پوشش پررنگ جشنواره34 از رسانه ملی و فضای مجازی

به گزارش وبلاگ ساعتچی، تهران (پانا) - به گفته بشیر جعفری نیا، سی وچهارمین جشنواره بین المللی فیلم های بچه ها و نوجوانان باپوشش گسترده رسانه ملی و فضای مجازی همراه شده است.

پوشش پررنگ جشنواره34 از رسانه ملی و فضای مجازی

به گزارش ستاد اطلاع رسانی جشنواره بین المللی فیلم های بچه ها و نوجوانان، سال جاری رخدادهای جشنواره به وسیله صداوسیما و فضای مجازی پوشش داده خواهد شد.

بشیر جعفری نیا مدیر ارتباطات رادیو و تلویزیونی جشنواره کودک در این باره گفت: علاوه بر افتتاحیه که به صورت زنده در تلویزیون اینترنتی تیوا پخش می گردد؛ در روزهای جشنواره هم نشست ها و گزارش های روزانه هر روز از تیوا پخش می گردد. هم چنین قرار است پخش های زنده ای از برنامه های روزانه را از اینستاگرام جشنواره داشته باشیم.

او اضافه نمود: شبکه رادیویی نمایش با برنامه پرانتز باز از روز شنبه هر روز از ساعت 18:30 تا 20، از محل سینما فرهنگ پخش می گردد. علاوه بر این، برنامه رخداد از 15:45 تا 16 از یکشنبه تا پنجشنبه روی آنتن شبکه دو می رود که به فعالیت های جشنواره می پردازد.

جعفری نیا با اشاره به پوشش گسترده جشنواره به وسیله رسانه ملی در سراسر کشور و شبکه های استانی، گفت: جدا از این برنامه ها هم، اقداماتی را در نظر گرفتیم تا این رویداد مهم فرهنگی، اجتماعی بچه ها، نوجوانان و خانواده ها در همه برنامه های فرهنگی و سینمایی شبکه های رادیو و تلویزیون حضور پررنگ داشته باشیم. شبکه سحر هم که به زبان های مختلف پخش دارد جزو شبکه هایی است که در جشنواره حضور دارد و هر روز 30 دقیقه از فعالیت های جشنواره را به زبان های مختلف ضبط و پخش می نماید.

سی و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم های بچه ها و نوجوانان، به دبیری علیرضا تابش از 16 تا 21 مهر 1400 (8 تا 13 اکتبر 2021) با شعار سینما، سرزمین خیال برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری پانا

به "پوشش پررنگ جشنواره34 از رسانه ملی و فضای مجازی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پوشش پررنگ جشنواره34 از رسانه ملی و فضای مجازی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید