وزش باد شدید و رگبار باران در 12 استان طی امروز

به گزارش وبلاگ ساعتچی، مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از رگبار باران همراه با رعد و برق و وزش باد شدید در 12 استان کشور طی امروز (26 فروردین) خبر داد.

وزش باد شدید و رگبار باران در 12 استان طی امروز

به گزارش ایسنا، صادق ضیاییان، اظهار کرد: امروز (26 فروردین) در نیمه شرقی کشور و در استان های خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، گلستان، شرق مازندران، سمنان، سیستان و بلوچستان، کرمان، فارس، هرمزگان، یزد و شرق اصفهان طی بعضی ساعات به ویژه در بعد ازظهر و اوایل شب رگبار باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقت و در مناطق مستعد بارش تگرگ پیش بینی می شود.

وی ادامه داد: این شرایط طی فردا (27 فروردین) در نیمه شرقی کشور و در استان های خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، گلستان، شرق مازندران، سمنان، سیستان و بلوچستان، یزد، کرمان و شرق اصفهان ادامه دارد. همچنین در استان های اردبیل و گیلان بارش خفیف گاهی همراه با رعد و برق دور از انتظار نیست.

به گفته مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی شدت بارش طی امروز (26 فروردین) در خراسان شمالی، خراسان رضوی، کرمان، سیستان و بلوچستان و ارتفاعات سمنان و طی فردا (27 فروردین) در خراسان شمالی، خراسان رضوی و سمنان خواهد بود.

ضیاییان در ادامه اظهار کرد: طی روز شنبه (28 فروردین) در شمال شرق و ارتفاعات البرز مرکزی و طی روز یکشنبه (29 فروردین) در ارتفاعات استان های یزد و کرمان و طی روز دوشنبه (30 فروردین) در اردبیل، مازندران، گلستان، خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی بارش پراکنده خواهیم داشت.

وی با اشاره به اینکه امروز (26 فروردین) در استان هرمزگان طی بعضی ساعات وزش باد شدید همراه با گرد و خاک دور از انتظار نیست، گفت: طی سه روز آینده خلیج فارس به ویژه نواحی مرکزی و شرقی آن، تنگه هرمز و دریای عمان مواج است.

ضیاییان در سرانجام درباره شرایط جوی تهران طی دو روز آینده شرح داد: آسمان تهران فردا (27 فروردین) کمی ابری همراه با وزش باد و با حداقل دمای 15 و حداکثر دمای 26 درجه سانتیگراد و طی روز شنبه (28 فروردین) نیز کمی تا قسمتی ابری، گاهی وزش باد و با حداقل دمای 13 و حداکثر دمای 28 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

منبع: فرارو

به "وزش باد شدید و رگبار باران در 12 استان طی امروز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزش باد شدید و رگبار باران در 12 استان طی امروز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید