شهدای دانش آموز زینت بخش بهشت زهرا(س) هستند

صدراعظم نوری گفت: امنیت و آرامش امروز را مرهون جانفشانی شهدای 8 سال دفاع مقدس به ویژه شهدای دانش آموز هستیم.

شهدای دانش آموز زینت بخش بهشت زهرا(س) هستند

زهرا صدراعظم نوری رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران در گفت وگو با خبرنگار ، درباره علت حضورش در بهشت زهرا(س) و مراسم نواختن زنگ دانش آموزان شهید گفت: بهشت زهرا (س) مکانی است که شهدا زینت بخش آن هستند و در کنار آن ها شهدای دانش آموزی آرمیده اند که باعث افتخار و سربلندی ایران اسلامی در زمان 8 سال دفاع مقدس بودند.

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران اضافه کرد: به دلیل پاسداشت خون شهدا به ویژه شهدای دانش آموز بهشت زهرا (س) را انتخاب کردم تا در مراسم نواختن زنگ مهر سال 99-98 حضور پیدا کنم.

صدراعظم نوری تأکید کرد: باید قدردان ایثار و از خودگذشتگی شهیدان باشیم و بدانیم که آرامش و امنیت امروز کشور را مرهون جانفشانی های این عزیزان در زمان 8 سال دفاع مقدس هستیم.

سقوط خرمشهر غم انگیزترین روز بود/ جوانان دیروز با اعتماد به نفس غیرممکن را ممکن می کردند

او در پاسخ به این سئوال که آیا به دانش آموزان پیشنهاد می کنید که در آینده عضو شورای شهر تهران شوند و در مدیریت شهری نقشی ایفا نمایند؟ گفت: دانش آموزان باید بدانند که با درس خواندن می توانند توانایی های خود را افزایش دهند و اگر تمایلی به فعالیت در حوزه مدیریت شهری و سیاسی دارند، با آغاز فعالیت خود در حوزه های اجتماعی و با طی کردن پله های ترقی می توانند روزی با کسب رضایت شهروندان در صورت علاقه عضو شورای شهر تهران شوند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "شهدای دانش آموز زینت بخش بهشت زهرا(س) هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهدای دانش آموز زینت بخش بهشت زهرا(س) هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید