ایرج عرب: خواهان تغییر زمان بازی با سپاهان هستیم، بیرانوند نیازی به جراحی ندارد

به گزارش وبلاگ ساعتچی، ایرج عرب، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد این باشگاه خواهان تغییر زمان دیدار این تیم مقابل سپاهان در جام حذفی شده است.

ایرج عرب: خواهان تغییر زمان بازی با سپاهان هستیم، بیرانوند نیازی به جراحی ندارد

به گزارش وبلاگ ساعتچی، ایرج عرب در مورد جلسه مدیران باشگاه پرسپولیس با مسئولان سازمان لیگ گفت: ما جلسه ای با سازمان لیگ و بهاروند داشتیم. در این مسئله عنوان نمودیم که فاصله زمانی بازی های ما کم است و این می تواند ما را دچار مشکل کند. آقای بهاروند هم صحبت های ما را کاملاً گوش کرد، اما سازمان لیگ هم مسائل خودش را داشت و موضوع اردوی تیم ملی و تعطیلات عید نوروز را عنوان نمود. در عین حال ما خواستیم تجدیدنظر نمایند و تا جایی که امکان دارد تاریخ بازی ها را جابه جا نمایند. البته ما نامه ای هم به صورت رسمی به سازمان لیگ فرستاده ایم و خواهان این شده ایم تا تاریخ بازی های ما را تغییر دهند.

وی در ادامه اضافه کرد: ما خواسته مان را به سازمان لیگ گفته ایم. بحث امیدواری نیست و آنها قرار است خواسته ما را آنالیز نمایند و ببینند چه اتفاقی خواهد افتاد. با این وضعیت ما خواسته ایم تا جایی که مسئله ای ایجاد نمی گردد، برنامه ما را تغییر دهند، خصوصاً تاریخ بازی با سپاهان در جام حذفی را خواستیم که جابه جا گردد. من حتی در این مورد با تاج هم صحبت نموده ام و قرار است آنها پیگیری نمایند و خبر بدهند.

وی که با برنامه رادیویی تهران ورزشی صحبت می کرد در مورد عدم هماهنگی بازیکنان پرسپولیس در بازی های اخیر توضیح داد: نگرانی از این بابت وجود ندارد. تیم ما هنوز هماهنگ نشده است و احتیاج به زمان دارد. امیدوارم طرفداران به استادیوم بیایند و از ما حمایت نمایند تا به شرایط ایده آل برسیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد وضعیت بودیمیر و بحث مسکن این بازیکن گفت: اجازه بدهید در مورد مسائل فنی برانکو شرح بدهد، چون خود او این بازیکن را پیشنهاد نموده است. در مورد خانه هم باید بگویم ما خانه منشا را به این بازیکن پیشنهاد کردیم، اما بودیمیر گفت چون با خانواده در ایران حضور دارد اجازه دهیم تا یک خانه بهتر پیدا کند. به همین دلیل این جابه جایی کمی زمان برد و موضوع خاص دیگری وجود ندارد.

عرب در واکنش به این مورد که گفته می گردد بودیمیر و رادوشوویچ باشگاه پرسپولیس را تهدید نموده اند، مطرح نمود: خیر، به هیچ وجه این موضوع صحت ندارد و کسی باشگاه را تهدید ننموده است. من همواره به دنبال آرامش در تیم بودم و مقابل شایعات ایستاده ام، اما نمی دانم این موضوعات از کجا مطرح می گردد. این شایعات بی پایه است.

وی در مورد مصدومیت علیرضا بیرانوند و اینکه آیا این بازیکن احتیاج به جراحی دارد یا خیر، گفت: خیر این بازیکن مسئله ای ندارد. بیرانوند می توانست دو نوع جراحی انجام دهد که یکی احتیاج به استراحت بلندمدت داشت، اما این بازیکن با یک عمل کوتاه مدت مسئله ای برای بازی ندارد. این صحبت من، دقیقاً نظر دکتر حقیقت پزشک تیم پرسپولیس است. بیرانوند مسئله ای برای بازی ندارد.

آیا پاداش نایب قهرمانی پرسپولیس در آسیا به طور کامل دریافت شده است؟، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در واکنش به طرح این پرسش گفت: واقعاً دریافت این پاداش بسیار ما را اذیت کرد و کار بسیار سختی بود. یک بخش عمده ای از این پول را دریافت نموده ایم که نزدیک به 35 روز اداری دریافت آن طول کشید. برای دریافت بخش دیگری از این پول هم در حال طی مراحل اداری هستیم.

عرب درباره اینکه آیا این پول به باشگاه پرسپولیس یاری نموده است یا خیر، توضیح داد: اگر پاداش ما همان زمان پرداخت می شد، از نظر ریالی پول بدی نبود، اما این پول وقتی به دست ما رسید که دیگر خیلی چشمگیری نبود. ما بخشی از این پول را به عنوان پاداش به بازیکنان دادیم و بخش دیگر هم هزینه دیگر مسائل شد.

وی در مورد اینکه گفته می گردد برانکو ایوانکوویچ گزینه سرمربیگری تیم ملی ایران است و آیا این موضوع تمرکز این مربی را بر هم نمی زند، مطرح نمود: برانکو سرمربی حرفه ای است و خودش به این مسائل کاملاً اشراف دارد. از طرفی هم درخواست رسمی به باشگاه ما نیامده و ما هم صحبتی با برانکو در این مورد نداشته ایم، پس از طرف باشگاه اتفاقی برای بر هم زدن آرامش برانکو نیفتاده و خود این مربی هم حرفه ای است.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد بازیکنان تیم امید که در این تیم حضور دارند و بحث همکاری با این تیم گفت: فکر می کنم ما چهار بازیکن در تیم امید داریم و قرار است در این خصوص جلسه ای هم در باشگاه برگزار کنیم. به نظرم اجازه دهید ابتدا جلسه ما برگزار گردد و بعد در این مورد نظر بدهم، اما قطعاً ما با تیم ملی همکاری خواهیم کرد، اما باید شرایط باشگاه را هم در نظر بگیریم. فکر می کنم در فضای تعاملی می گردد این مسئله را حل کرد.

عرب درباره انتخاب اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس نیز یادآور شد: به نظرم این مسائل را روابط عمومی وزارت ورزش اعلام کند، بهتر است، چون ما خودمان هم تابع وزارت هستیم و نمی توانیم در این مورد صحبت کنیم.

وی درباره خصوصی سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس نیز توضیح داد: تا جایی که من می دانم، وزیر ورزش و سازمان خصوصی سازی عزم جدی برای خصوصی سازی دارند. باشگاه ما هم تمام اطلاعات لازم را به سازمان خصوصی سازی داده و کاملاً اطلاعات لازم در مورد بدهی ها، طلب ها و سرمایه باشگاه در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته است. سازمان خصوصی سازی کاملاً به این موضوع مشرف است و خودمان هم اعتقاد داریم باشگاهداری دولتی نمی تواند ادامه داشته باشد. در گذشته باشگاه ها با مدیران مختلف اداره شده اند و همواره مسائل وجود داشته است، این نشان می دهد مشکل مدیریت باشگاه ها نیست. مدیران همه کار برای موفقیت باشگاه ها نموده اند و تقریباً در آخر هم هیچ کدام شان عاقبت به خیر نشده اند و باید پاسخگو هم باشند. این نشان می دهد مشکل اصلی دولتی بودن باشگاه هاست. بسیاری از مسائل الان، گذشته و آینده باشگاه های استقلال و پرسپولیس از دولتی بودن است. الان هم فکر می کنم این اراده وجود دارد که باشگاه ها خصوصی شوند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد مشکل زمین تمرین این تیم نیز مطرح نمود: ما با شرکتی برای ترمیم زمین تمرین مان قرارداد بسته ایم و فکر می کنم حداکثر طی 15، 20 روز آینده این زمین به شرایط خوب برسد. برای این مدت به دنبال یک زمین خوب هستیم، اما طبیعتاً ما باید یک زمین تمرین شماره دو خوب و یک استادیوم اختصاصی داشته باشیم. الان شما می دانید استادیوم ما اجاره ای است، یعنی حتی نمی توانیم در این استادیوم هزینه کنیم، چون ممکن است بعد از هزینه کردن این استادیوم دیگر در اختیار ما قرار نگیرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ایرج عرب: خواهان تغییر زمان بازی با سپاهان هستیم، بیرانوند نیازی به جراحی ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایرج عرب: خواهان تغییر زمان بازی با سپاهان هستیم، بیرانوند نیازی به جراحی ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید