رای منفی داوران به دوچرخه سواری امین حیایی در عصر جدید

به گزارش وبلاگ ساعتچی، برنامه تلویزیونی عصر جدید شب گذشته نیز با اجراهای متفاوت شرکت کننده ها روی آنتن رفت.

رای منفی داوران به دوچرخه سواری امین حیایی در عصر جدید

به گزارش خبرنگار ، شانزدهمین قسمت از مرحله مقدماتی مسابقه عصر جدید با اجرای احسان علیخانی روی آنتن شبکه سه رفت.

در بخش ابتدایی برنامه علیخانی درباره کشف استعداد صحبت کرد و گفت: یک استعداد با شور و انگیزه رهسپار مسابقه می گردد تا یک مدال دریافت کند، زمانی که با یک مدال در هواپیما نشسته و تصویری در ذهن خود برای استقبال پرشکوه در ذهن خود می بیند، اما وارد فرودگاه می گردد. هیچ کس به جز خانواده خود برای استقبال نیامده است. چراکه پرواز تاخیر داشت.

وی ادامه داد: خوب نگاه کنید آیا ما استعداد ریاضی کشور را تحویل می گیریم و روی خوش به آنها نشان می دهیم. به نظرم بزرگترین استعداد، مدیریت یک استعداد و توانایی است که بسیار حائز اهمیت است.

محمدعلى شهبازى و آرش پیرهادی در اولین اجراى عصر جدید در حوزه دوچرخه سواری با مانع شرکت کردند، که داوران به خاطر اجرای خوب آن ها رای مثبت دادند.

پس از اجرای دوچرخه سواران، امین حیایی به خاطر اینکه دوچرحه سواری انجام می دهد، مانند آن ها دوچرخه سواری را تجربه کرد، اما داوران در حرکتی جالب به او رای منفی دادند و چهار چراغ قرمز دریافت کرد.

نسترن عظیمیان شرکت نماینده دوم این مسابقه بود که در حوزه اجرا روی صحنه حضور پیدا کرد، اما با اجرای ضعیف خود رای منفی دریافت کرد.

علیرضا نوری شرکت نماینده نفر سوم در حوزه خوانندگی در مسابقه شرکت کرد، اما اجرای خوبی نداشت و رای منفی گرفت.

نوری در ابتدای حضورش روی صحنه گفت: دیپلم گرافیک دارم و لیسانس عمران گرفتم، اما به آشپزی و خوانندگی علاقه دارم.

در بخش چهارم مصطفی احمدی شرکت نماینده مازندرانی اجرایی متفاوت و جذاب از استندآپ کمدی با لهجه شمالی داشت که حال و هوای تماشاگران و داوران تغییر داد و داوران به خاطر این اجرای خوب به او رای مثبت دادند.

گروه آوازی تهران پنجمین شرکت نماینده مسابقه عصر جدید بودند و توانستند با اجرای دسته جمعی و خوبی که داشتند نظر آنها مثبت داوران را به خود جلب نمایند .

در بین داوران آریا عظیمی نژاد نسبت به اجرای موسیقیایی آن هاگفت: واقعا اجرای موسیقی شما لذت بخش بود و حس واقعی موسیقی که روی جان ما اثر گذار باشد را تجربه کردم.

در حال تکمیل...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "رای منفی داوران به دوچرخه سواری امین حیایی در عصر جدید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رای منفی داوران به دوچرخه سواری امین حیایی در عصر جدید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید