درد دل های زن جوان، شوهرش را به کشتن داد

به گزارش وبلاگ ساعتچی، زن جوان که از اعتیاد و بدخلقی های همسرش به ستوه آمده بود، وقتی با دوست او درد دل می کرد نمی دانست گرفتار ماجرای قتلی خواهد شد که رسیدگی به آن صبح روز گذشته در شعبه دوازدهم دادگاه کیفری استان تهران برگزار گشت.

درد دل های زن جوان، شوهرش را به کشتن داد

به گزارش خبرنگاران، ایران نوشت: اواخر سال گذشته رسیدگی به این پرونده با کشف جسد مرد جوانی به نام سیامک در دستور کار کارآگاهان اداره آگاهی اسلامشهر قرار گرفت و در مرحله نخست جسد به پزشکی قانونی منتقل شد تا علت فوت مشخص شود. کارشناسان بعد از بررسی های تخصصی علت مرگ را خفگی اعلام کردند.

با اعلام نظریه پزشکی قانونی، کارآگاهان جنایی احتمال دادند که در قتل این جوان توطئه ای در کار بوده است. بنابراین به عنوان نخستین مظنون، همسر مقتول را بازداشت کردند.

فرحناز در همان مراحل نخست بازپرسی پرده از راز جنایت برداشت و گفت: چند سالی بود که با سیامک ازدواج کرده بودم. او بعد از مدتی به مواد مخدر اعتیاد پیدا کرد و در ادامه هم بیکار و خانه نشین شد. پدرم هزینه های زندگی ما را پرداخت می کرد. بارها به او تذکر داده بودم اما او هیچ توجهی به حرف هایم نداشت و شرایط زندگی برایم بسیار سخت و غیرقابل تحمل شده بود. بعد از مدتی موضوع را با حمید دوست شوهرم در میان گذاشتم و او هم بدون اینکه من در جریان باشم موضوع را به دوستش گفته بود. آنها برای حل مشکل من تصمیم گرفته بودند با سیامک صحبت کنند. به همین خاطر با او قرار گذاشتند اما این ملاقات به درگیری و قتل سیامک ختم شد.

پس از اعتراف های زن جوان، عاملان قتل هم دستگیر شدند.

با صدور کیفرخواست، این 3 متهم در شعبه دوازدهم دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی تولیت پای میز محاکمه ایستادند.

در آغاز جلسه دادگاه، اولیای دم که فرزندان مقتول بودند با اعلام رضایت، از مادرشان و دو متهم دیگر پرونده گذشت کردند و گفتند: ما پدرمان را از دست دادیم و حالا نمی خواهیم مادرمان را هم از دست بدهیم.

به این ترتیب با توجه به رضایت بی قید و شرط اولیای دم، هر 3 متهم پرونده صبح دیروز از نظر جنبه عمومی جرم و اعمال ماده 612 قانون مجازات اسلامی محاکمه شدند.

دو متهم اصلی پرونده در اظهارات خود مدعی شدند: قصدمان قتل نبود و هیچ نقشه ای هم برای قتل او طراحی نکرده بودیم اما شدت درگیری منجر به قتل سیامک شد.

پس از خاتمه جلسه دادگاه، قضات برای صدور حکم وارد شور شدند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "درد دل های زن جوان، شوهرش را به کشتن داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درد دل های زن جوان، شوهرش را به کشتن داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید