خبرنگاران مهلت نام نویسی در طرح ملی مشاغل خانگی تمدید شد

به گزارش وبلاگ ساعتچی، زاهدان- خبرنگاران- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان از تمدید مهلت نام نویسی متقاضیان در طرح ملی مشاغل خانگی این استان اطلاع داد.

خبرنگاران مهلت نام نویسی در طرح ملی مشاغل خانگی تمدید شد

مهرداد جهاندیده روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار وبلاگ ساعتچی اظهارداشت: طرح ملی توسعه مشاغل خانگی با توجه به ضرورت توجه بیش از پیش به مشاغل خانگی در دوران کرونا و به منظور یاری و رونق اقتصاد خانوار، تحقق شعار سال و توسعه صندلی مشاغل خانگی در اقتصاد کشور توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گسترش یافت.

وی با بیان اینکه در سیستان و بلوچستان نیز این موضوع با همکاری جهاد دانشگاهی انجام می گردد و علاقه مندان باید در زمان مقرر در سامانه inhb.ir اقدام به نام نویسی نمایند، اظهارداشت: نام نویسی از ششم شهریور شروع شده تا 30 آبان ادامه خواهد داشت.

دبیر کارگروه تخصصی اشتغال سیستان و بلوچستان گفت: شرایط متقاضیان در این طرح، حداقل سن 18 سال، بومی استان، عدم اشتغال تمام وقت و نداشتن بیمه کارفرمایی است.

وی اضافه نمود: هدف از اجرای این الگو تعامل با دستگاه͏ های اجرایی و بخش خصوصی دخیل در اجرای طرح و ارائه خدمات آموزش و مشاوره حضوری و غیرحضوری به متقاضیان مشاغل خانگی برای اتصال به بازار و ایجاد زیرساخت͏ های بازاریابی و فروش محصولات مشاغل خانگی و ایجاد امکان و تسهیل نظارت وزارت بر فرآیند اجرا به وسیله نرم͏ افزار کنترل پروژه و بازدیدهای میدانی است.

جهاندیده با بیان اینکه این طرح در سه مرحله شناسایی ظرفیت های اشتغال در حوزه مشاغل خانگی، توانمندسازی متقاضیان و اتصال به بازار طراحی شده است، تاکید نمود: امیدواریم با پیاده سازی پیروز این طرح در استان که نیازمند همراهی، همکاری و هم اندیشی بخش های مختلف دولتی و خصوصی است شاهد نهادینه شدن سهم مشاغل خانگی در اقتصاد کشور بویژه در سال ـجهش فراوری باشیم.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران مهلت نام نویسی در طرح ملی مشاغل خانگی تمدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران مهلت نام نویسی در طرح ملی مشاغل خانگی تمدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید