بیمه تکمیلی درمانی به شرکت های دانش بنیان ارائه می گردد

به گزارش وبلاگ ساعتچی، با امضای قراردادی میان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با یک شرکت بیمه بازرگانی بسته های بیمه ای ویژه برای شرکت های دانش بنیان عرضه می گردد.

بیمه تکمیلی درمانی به شرکت های دانش بنیان ارائه می گردد

به گزارش وبلاگ ساعتچی، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با یک شرکت بیمه بازرگانی قراردادی منعقد کرد تا بسته های بیمه ای ویژه شرکت های دانش بنیان را به آنها عرضه کند. در این راستا این شرکت ها تا 30 آبان فرصت دارند تا در طرح بیمه تکمیلی درمان ویژه شرکت های دانش بنیان ثبت نام نمایند.

این قرارداد که با شرکت بیمه ایران منعقد شده است، بسته های بیمه ای مختلفی را مانند بیمه مسئولیت و آتش سوزی در بر می گیرد. طرح بیمه تکمیلی درمان بیمه ایران ویژه شرکت های دانش بنیان نیز یکی از خدمات ارائه شده در قالب این تفاهم نامه دوجانبه است.

طرح بیمه تکمیلی درمان بیمه ایران برای شرکت های دانش بنیان، از اول تا 30 آبان ماه امسال در حال انجام است. خرید بیمه تکمیلی درمان در این طرح به وسیله نمایندگی های بیمه ایران امکان پذیر است. شرکت های علاقه مند می توانند به وسیله نمایندگی های این شرکت یا سایت مرکز شرکت ها و موسسات دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از جزئیات این طرح آگاه شوند.

بر اساس اعلام مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی، شرکت بیمه ایران در قالب این بیمه نامه، سه طرح مختلف ارائه داده است و هر یک از شرکت های دانش بنیان صرفاً می توانند یکی از این سه طرح را به مدت یک سال انتخاب نمایند. بر اساس اعلام این شرکت، در بیمه های درمانی باید حداقل 50 درصد از افراد شرکت به همراه اعضای خانواده آنها بیمه شوند. ملاک این ارزیابی لیست تامین اجتماعی و یا دیگر بیمه گران پایه خواهد بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "بیمه تکمیلی درمانی به شرکت های دانش بنیان ارائه می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیمه تکمیلی درمانی به شرکت های دانش بنیان ارائه می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید