بهتاش فریبا: ما که دنبال پست و مقام نبودیم و باشگاه انتخاب مان کرد، کار استقلال برای قهرمانی سخت شد

به گزارش وبلاگ ساعتچی، بهتاش فریبا، عضو کمیته فنی باشگاه استقلال معتقد است که این تیم برای قهرمان شدن در لیگ برتر کار سختی در پیش دارد.

بهتاش فریبا: ما که دنبال پست و مقام نبودیم و باشگاه انتخاب مان کرد، کار استقلال برای قهرمانی سخت شد

بهتاش فریبا در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ ساعتچی درباره شکست استقلال در تبریز گفت: باخت هیچ وقت خوب نیست، خصوصاً برای تیمی مثل استقلال. البته اعتقاد من این است که استقلال بد بازی نکرد و جنگ اصلی در این بازی نیز در میانه میدان بود. استقلال و تراکتورسازی هافبک های خوبی دارند، ولی غیبت فرشید باقری و محمد دانشگر تغییراتی را در استقلال ایجاد کرد که تا حدودی به ضرر این تیم تمام شد. باقری رکن اصلی استقلال در میانه میدان است که مانند دانشگر محروم بود. متأسفانه در فوتبال ایران باب شده که وقتی داور سوت می زند 60 نفر روی سر او می ریزند، من معتقدم که باشگاه باید در این زمینه به صورت جدی فکر کند تا بازیکنان به راحتی محروم نشوند.

وی با اشاره به بازی استقلال مقابل تراکتورسازی خاطر نشان کرد: استقلال در نیمه دوم نمایش بهتری داشت، ولی در مجموع هر دو تیم موقعیت های زیادی نداشتند. متأسفانه استقلال در یک لحظه توپ را از دست داد و بازیکن باتجربه ای مثل حاج صفی زیباترین پاس را به دژاگه داد و اشکان هم با گلی که زد، ثابت کرد که در فوتبال ایران آموزش ندیده است. رحمتی هم هر چقدر تلاش کرد نتوانست آن توپ را دفع کند.

فریبا در پاسخ به این پرسش که آیا استقلال اندازه دیگر مدعیان برای قهرمانی شانس دارد، شرح داد: در فوتبال چیزی تعیین نیست، ولی کار استقلال برای قهرمان شدن سخت شد. البته اگر اشتباه نکنم استقلال هشت یا 9 بازی در ورزشگاه آزادی دارد که اگر خوب امتیاز بگیرد برای قهرمان شدن شانس خواهد داشت. در حال حاضر پنج تیم برای قهرمان شدن نقش دارند و مهم این است که هواداران استقلال هم در بازی های آینده از این تیم حمایت کنند.

عضو کمیته فنی باشگاه استقلال در واکنش به انتقادهایی که از اسماعیل گونسالوس، مهاجم جدید استقلال اجرا شده است، گفت: اعتقاد من این است که با دو بازی نمی توان در مورد عملکرد اسماعیل نظر داد. ما باید به این بازیکن و دیگر بازیکنان جدید استقلال زمان بدهیم تا ببینیم چه عملکردی خواهند داشت.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا جذب بازیکنان جدید با تأیید کمیته فنی باشگاه استقلال بوده است یا خیر، گفت: هیچ کدام از بازیکنان جدید از فیلتر کمیته فنی عبور نکردند. البته لیگ 50 روز تعطیل بود و تیم هم به اردوی ترکیه رفت بود و احتمالاً باشگاه می خواست به صورت پنهانی و به سرعت بازیکنان موردنظرش را جذب کند. ما از این ناراحت نیستیم که چرا بحث جذب بازیکن خارجی را با ما در میان نگذاشتند، نگرانی و نارحتی ما از این است که این بازیکنان نتوانند به استقلال کمک کنند که امیدوارم این اتفاق رخ ندهد. من باز هم می گویم که قضاوت در مورد بازیکنان جدید زود است.

فریبا در سرانجام گفت: ما که با انتخاب خودمان عضو کمیته فنی استقلال نشدیم و باشگاه ما را انتخاب کرد. ما دنبال پست و مقام نبودیم. در ضمنًًًً اگر ما بازیکنی را رد یا تأیید کنیم، باید این را هم در نظر گرفت که نظر سرمربی ارجح است و شفر تصمیم نهایی را می گیرد. آخرین جلسه ای هم که با کمیته فنی برگزار گشت، یک هفته مانده به سرانجام نیم فصل اول بود. در آن جلسه هم ما گفتیم که استقلال نیاز به مهاجم، هافبک و یک مربی ایرانی دارد که این کار انجام شد. امیدوارم که بازیکنان خارجی به استقلال کمک کنند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بهتاش فریبا: ما که دنبال پست و مقام نبودیم و باشگاه انتخاب مان کرد، کار استقلال برای قهرمانی سخت شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهتاش فریبا: ما که دنبال پست و مقام نبودیم و باشگاه انتخاب مان کرد، کار استقلال برای قهرمانی سخت شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید