امینی: امسال رقابت من و شیخ ویسی سخت تر است، امیدوارم باز هم به تیم ملی دعوت شوم

به گزارش وبلاگ ساعتچی، مهدی امینی، دروازه بان تیم فوتبال پیکان تأکید کرد که در فصل جدید لیگ برتر رقابت سختی با وحید شیخ یسی خواهد داشت.

امینی: امسال رقابت من و شیخ ویسی سخت تر است، امیدوارم باز هم به تیم ملی دعوت شوم

مهدی امینی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ ساعتچی در ارتباط با دعوتش به اردوی تیم ملی گفت: من از 14 سالگی در تمامی رده های تیم ملی به عنوان دروازه بان فیکس حضور داشتم و این برای اولین بار بود که به تیم ملی بزرگسالان دعوت می شدم. این اتفاق برای من بسیار شاد کننده بود.

وی در ادامه با بیان اینکه آقای ویلموتس نشان داد که به بازیکنان جوان بها می دهد و لیگ را به خوبی زیر نظر دارد.، خاطر نشان کرد: مربی دروازه بان های تیم ملی هم مربی بسیار خوبی است و حضور در این اردو در مجموع تجربه بسیار خوبی برای من بود. امیدوارم در اردوهای بعدی هم به تیم ملی دعوت شوم.

دروازه بان تیم فوتبال پیکان با اشاره به تمدید قراردادش با این باشگاه و رقابتی که با وحید شیخ ویسی خواهد داشت، مطرح کرد: من و شیخ ویسی دوست هستیم و البته با یکدیگر رقابت هم می کنیم. پارسال هم چنین شرایطی داشتیم و فکر می کنم در فصل جدید رقابت وحید و من سخت تر از سال گذشته خواهد بود. من دوست دارم که امسال گلر ثابت پیکان باشم و تلاش خودم را به کار می گیرم تا بهترین عملکرد را داشته باشم.

امینی در پاسخ به این پرسش که آیا پیکان می تواند نتایج ضعیف فصل قبل را جبران کند، شرح داد: 13 بازیکن از تیم ما جدا شدند و با توجه به حضور بازیکنان جدید در پیکان، نیاز به زمان داریم. تمام تلاش ما این است که در فصل جدید نتایج خوبی بگیریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "امینی: امسال رقابت من و شیخ ویسی سخت تر است، امیدوارم باز هم به تیم ملی دعوت شوم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امینی: امسال رقابت من و شیخ ویسی سخت تر است، امیدوارم باز هم به تیم ملی دعوت شوم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید