چرا محسن چاوشی کنسرت برگزار نمی کند؟

به گزارش وبلاگ ساعتچی، هادی حسینی از دلایل کنسرت برگزار نکردن محسن چاوشی گفت.

چرا محسن چاوشی کنسرت برگزار نمی کند؟

به گزارش گروه رسانه های خبرنگاران، همواره پر حاشیه است. با وجود این که حاشیه های زیادی اطرافش وجود دارد و حضوری در رسانه ها ندارد، اما رسانه ها دائم از او صحبت می نمایند. نزدیک به دو دهه است که در موسیقی پاپ فعالیت دارد و کار هایی نموده که کمتر کسی سراغش می رود. ریسک بزرگی کرد سبکش را در اوج شهرتش تغییر داد و وارد دنیای دیگری شد. سراغ اشعار مولوی، سعدی و حافظ رفت و سردمدار سبکی نوین در موسیقی شد. امیر بی گزند نمونه پرطرفدار از این سبک است. حالا محسن چاوشی خواننده آلبوم های ابراهیم، من خودِ آن سیزدهم، پرچم سفید، امیر بی گزند، در آستانه انتشار جدیدترین آلبومش با نام بی ناماست. این آلبوم سومین همکاری اش با هادی حسینی (تهیه نماینده) است. کسی که توانسته با حواشی این خواننده سازگار گردد و تا امروز همکاری خود را حفظ کند .

درباره حواشی آلبوم بی نامو همکاری با چاوشی، با هادی حسینی تهیه نماینده این آلبوم گفت و گو کردیم. در ادامه می توانید این گفت و گو را مشاهده کنید .

به من گفتند کنسرت چاوشی را برگزار کن

آقای حسینی؛ همکاری با محسن چاوشی از کجا آغاز شد؟

قبلاً در حوزه موسیقی فعالیت نمی کردم. به وسیله دوستی که در حوزه موسیقی فعال بود، چند کار به من پیشنهاد شد. مشغول آنالیز این کار ها بودم. یک روز همین دوستم به دفترم آمد و گفت که محسن چاوشی می خواهد کنسرت برگزار کند. من با تعجب گفتم جدیی؟ گفت: آره؛ برو و اگر می توانی تو این کار را انجام بده. بلافاصله به یکی از دوستانم گفتم، پرس و جو کند که چه کسی با چاوشی ارتباط دارد و می تواند جلسه ای برای این موضوع ترتیب دهد .

از خدا خواسته پیشنهاد چاوشی را قبول کردم

پس قرار بود برای برگزاری کنسرت با هم همکاری کنید؛ چه شد که ماجرا به هم خورد؟

به وسیله دوستم با محسن چاوشی جلسه ای برگزار کردیم که راجع به کنسرت صحبت کنیم. در آن جلسه محسن گفت، فعلاً برنامه برای برگزاری کنسرت ندارد، ولی اگر می خواهید برای انتشار آلبوم با هم قرارداد ببندیم. من هم از خدا خواسته پیشنهاد را فوری قبول کردم. قرارداد امضا شد و آلبوم امیر بی گزندبه اولین همکاری ما تبدیل شد. از آنجا همکاری ما ادامه پیدا کرد تا به امروز .

هر کار ارزشمندی سختی دارد

نکته دیگر سختی کار با محسن چاوشی است. او کنسرت نمی گذارد و به همین دلیل، کار کردن با او سود چندانی ندارد؛ چراکه بسیاری از تهیه نمایندگانِ خواننده ها به وسیله اجرای صحنه درآمد کسب می نمایند. از طرفی محسن چاوشی، خواننده کم حاشیه ای نیست. برای اخذ مجوز او معمولا با مسائل فراوانی روبرو می گردد. کار کردن با محسن چاوشی سخت نیست؟

صد درصد می ارزید که با ایشان کار کنم. سختی برای کاری است که ارزش دارد. هر چه کار سخت تر باشد، بهتر و ارزشمندتر خواهد بود .

برای سود اقتصادی با چاوشی کار نمی کنم

شما فقط دنبال کار بودید یا برآورد اقتصادی هم برایتان مهم بود؟

هر کسی بگوید من از پول بدم می آید، دروغ گفته است. به هر حال درآمد زایی جنبه شیرینی از کار تهیه نمایندگی است. اگر از این قضیه منفعت اقتصادی هم به دست آمد، اتفاق خوبی است؛ اما از اول همکاری با چاوشی دنبال چنین موضوعی نبودم. برای بحث اقتصادی با او قرارداد نبستم. به دلیل علاقه ای که به محسن داشتم، با او همکاری کردم. از کسانی که در حوزه موسیقی کار می نمایند، بپرسید، انتشار آلبوم درآمدزایی دارد یا نه؛ همه می گویند آلبوم درآمد آن چنانی ندارد. مخصوصاً الان و با این وضعیت حق نشر در کشور، انتشار آلبوم، بستر پر سودی نیست و نمی توانید انتظار دریافت عدد عجیب و غریبی داشته باشید. همه درآمد همکاری ام با چاوشی، از راه فروش آلبوم است .

محسن مسئله ای با برگزاری کنسرت ندارد

با چاوشی صحبت کردید که کنسرت برگزار کند؟

محسن دوست دارد کنسرت برگزار کند، اما الان را زمان مناسبی برای این کار نمی بیند. او به هیچ وجه مسئله ای با برگزاری اجرای زنده ندارد .

نگفته است که چه زمانی کنسرت برگزار می نماید؟

هنوز در این خصوص صحبت نکردیم. باید خود محسن تصمیم بگیرد. البته باید به این نکته هم توجه کرد که برگزاری کنسرت یکسری محاسن دارد و یکسری معایب؛ معمولاً کسانی که درگیر برگزاری کنسرت می شوند، تمرکزشان روی فراوری کم می گردد. محسن نمی خواهد از فضای فراوری دور گردد و فقط روی کنسرت گذاری تمرکز کند. او بار ها گفته که هر زمانی احساس کند فرصت مناسبی برای برگزاری کنسرت دارد، آغاز به این کار می نماید و گاردی هم برای این قضیه ندارد. آن طور که پیش از این شنیدم، اولین درخواست محسن چاوشی از ارشاد در اوایل فعالیتش، درخواست اجرای کنسرت بوده، نه آلبوم .

محسن ویژگی های خوب زیاد دارد

از تجربه شخصی دوستی با محسن چاوشی بگویید. او چه ویژگی اخلاقی دارد که باعث شد، همکاری را با چاوشی ادامه دهید.

محسن ویژگی خوب زیاد دارد. شاید اینجا مجالی برای بیان همه این ها نباشد. محسن دوست خوبی است. خیلی خاکی است؛ کسی نیست که بگوید من صندلی بالایی دارم و به دلیل صندلیش رفتارش تغییر کند. با همه خیلی خاکی و بدون غرور برخورد می نماید .

آلبوم بی نام چه زمانی منتشر می گردد؟

فکر می کنم بعد از ماه صفر و با فرارسیدن ماه ربیع بتوانیم آلبوم را منتشر کنیم. به محض صدور مجوز وزارت ارشاد زمان دقیق انتشار آلبوم را اعلام خواهم کرد. قطعاً انتشار این اثر با شیوه انتشار آلبوم ابراهیممتفاوت خواهد بود. برای این آلبوم نسخه فیزیکی و دیجیتالی منتشر می گردد. هنوز با شرکت فروش قراردادی نبستم. با چند سامانه فروش آنلاین وارد مذاکره شدیم، اما هنوز قراردادی را نهایی نکردیم .

به طرفداران چاوشی یک عذرخواهی بدهکارم

طرفداران محسن چاوشی که به چاوشیست معروف شده اند، خیلی نگران انتشار آلبوم بودند. چه صحبتی با آن ها دارید؟

باید از طرفداران تشکر کنم. آن ها نیروی محرکه ما هستند که پیگیری بیشتری در کار کنیم و تمام تلاشمان را برای پیش روی اثر بگذاریم. اشتیاقی که طرفداران برای شنیدن آثار چاوشی دارند، توانمان را دو چندان می نمایند. من یک عذرخواهی به طرفداران بدهکارم؛ چراکه زودتر از دریافت مجوز آلبوم تاریخ انتشار را اعلام کردم. با این کار طرفداران محسن انتظار داشتند، در بهار 98 کار منتشر گردد. فکر نمی کردم در این جهت به مشکل بخوریم، اما بعضی ایرادات شورای شعر در دفتر موسیقی و همچنین فرارسیدن محرم و صفر برنامه ها را کمی عقب انداخت. به هر حال باید از طرفداران تشکر کنم که همواره پشتیبان ما بودند .

منبع:باشگاه خبرنگاران

،

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "چرا محسن چاوشی کنسرت برگزار نمی کند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا محسن چاوشی کنسرت برگزار نمی کند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید