خاتمه هجدهمین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی

به گزارش وبلاگ ساعتچی، پس از چهار روز فعالیت، هجدهمین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی به خاتمه راه خود رسید.

خاتمه هجدهمین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی

به گزارش وبلاگ ساعتچی، نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزشی به عنوان مهم ترین و بزرگترین نمایشگاه در حوزه محصولات و خدمات ورزشی در کشور است که هر ساله تحت عنوان Sportex در تهران برگزار می گردد که هجدهمین دوره آن امروز به سرانجام رسید. در این نمایشگاه جدیدترین و نوین ترین صنایع، تجهیزات و وسایل ورزشی فراوری شده در بزرگترین و معتبرترین شرکت ها، کارخانه ها و فراورینمایندگان داخلی و خارجی، شرکت های ارائه دهنده خدمات ورزشی، توانمندی های فدراسیون های ورزشی و همچنین برنامه های مختلف ورزشی و آموزشی ارائه و در معرض دید مسؤولین و مدیران تربیت بدنی نهادها و ارگان ها و سایر علاقه مندان به تجهیزات ورزشی گذاشته می گردد.

علی محتشم امیری مدیر نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی با اظهار رضایت از عملکرد دست اندرکاران و شرکت نمایندگان در نمایشگاه هجدهم ورزش گفت: تا اندازه زیادی به اهداف مورد نظر خود در طول زمان برگزاری نمایشگاه هجدهم دست یافتیم که این اتفاق تنها با همراهی تمامی دوستان و عزیزانی که در این راه همگام و همدل با ما بودند رخ داد.

محتشم امیری در ادامه گفت: اظهار رضایت بیش از 80 درصدی بازدیدنمایندگان از نمایشگاه، بیانگر این واقعیت است که فراوری نمایندگان داخلی توانسته اند در کار خود پیروز عمل نموده و اعتماد مردم را با خود همراه نمایند. فراوری نمایندگان بی ادعایی که به عشق اشتغال جوانان شایسته ایرانی بازار کار را برای آنها مهیا نموده اند.

امیری گفت: با سرانجام کار نمایشگاه هجدهم از فردا کار برای برگزاری خوب نمایشگاه نوزدهم را با استفاده از نقاط ضعف و قوت نمایشگاه هجدهم شروع خواهیم کرد، چرا که قصد داریم هر سال عملکردی بهتر از سال گذشته داشته و مطمئن باشید هرگز هم کیفیت را فدای کمیت نخواهیم کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "خاتمه هجدهمین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خاتمه هجدهمین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید