واکنش باشگاه پرسپولیس به انتخاب سرمربی ایرانی

به گزارش وبلاگ ساعتچی، به گزارش خبرنگار مهر، باشگاه پرسپولیس همچنان پیگیر بازگشت گابریل کالدرون به این تیم است تا سرمربی آرژانتینی در نیم فصل دوم و رقابت های لیگ برتر و فصل جدید قهرمانان آسیا راهنمایی سرخپوشان پایتخت را بر عهده بگیرد.

واکنش باشگاه پرسپولیس به انتخاب سرمربی ایرانی

سرمربی پرسپولیس که قرار بود روز چهارشنبه به اردوی این تیم در قطر بپیوندد پس از لغو این اردو به تهران نیامده است تا مدیران این باشگاه نامه نگاری های فراوانی را داشته باشند. جلسه چهارشنبه شب محمدحسن انصاریفرد و هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در وزارت ورزش نیز نشان داد که اولویت این باشگاه حفظ گابریل کالدرون است.

سرخ ها که پس از نامه اول ژانویه (یازدهم دیماه) کالدرون، هیچ نامه مکتوبی از وی دریافت ننموده بودند تا به امروز چهار نامه رسمی برای گابریل ارسال نموده و ضمن پذیرش شرط او مبنی بر پرداخت مطالبات وی و بازیکنان این تیم حاضر به کنار گذاشتن افشین پیروانی نیز هستند. خواسته ای که سرمربی سرخپوشان از انصاریفرد داشت تا سرپرست تیم را عوض کند.

پیگیری های خبرنگار مهر نشان می دهد مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان قبل از عزیمت به لوزان سوئیس برای مصاحبه با مسئولان عالیرتبه کمیته بین المللی المپیک به مدیران پرسپولیس اعلام نموده است اولویت آنها باید بازگرداندن کالدرون باشد. تاکیدی که سبب شد انصاریفرد و هیات مدیره پرسپولیس اولتیماتوم به سرمربی تیم را یک روز دیگر تمدید نمایند.

با این حال شروط عجیب و جدید کالدرون باعث شد تا بازگشت او به پرسپولیس در هاله ای از ابهام قرار بگیرد.

مسئولان باشگاه پرسپولیس که در دو هفته اخیر نشست های زیادی با مدیر برنامه های ایرانی کالدرون در تهران برگزار نموده اند قرار است تا عصر امروز منتظر او باشند. اگر کالدرون به صورت کتبی اعلام به بازگشت کند سرخ ها از انتخاب جانشین برای وی صرف نظر می نمایند در غیر این صورت یک مربی ایرانی جانشین وی خواهد شد.

این در حالی است که صحبت های زیادی مبنی بر مذاکره اولیه باشگاه پرسپولیس با علی کریمی، علی دایی و وحید هاشمیان مطرح می گردد اما سرخ ها به هیچ وجه حاضر نشدند تا خاتمه پرونده بازگشت کالدرون، راجع به انتخاب جانشین برای وی اقدامی انجام دهند.

حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در مصاحبه با خبرنگار مهر، درباره جلسه با بعضی گزینه های ایرانی گفت: به هیچ وجه چنین صحبت هایی صحت ندارد. آقای انصاریفرد تمام فکر و ذهن خود را معطوف به بازگشت کالدرون نموده است. واقعاً امیدواریم تا عصر امروز شنبه خبری مبنی بر بازگشت او به دست مان برسد.

وی در پاسخ به اینکه آیا وحید هاشمیان شانسی برای جانشینی کالدرون دارد تاکید نمود: با هیچ گزینه ای صحبت نشده است. فقط به فکر بازگشت سرمربی تیم هستیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "واکنش باشگاه پرسپولیس به انتخاب سرمربی ایرانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش باشگاه پرسپولیس به انتخاب سرمربی ایرانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید