مسئله ای در فروش سهام عدالت نیست ، امکان حذف درخواست فروش

به گزارش وبلاگ ساعتچی، مدیر نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس و اوراق بهادار ضمن اشاره به اینکه افرادی که درخواست فروش سهام عدالت را دادند، می توانند درخواست فروش سهام خود را حذف کنند. گفت: سفارش های فروش سهام عدالت تا پایان شهریور ماه تسویه شده است.

مسئله ای در فروش سهام عدالت نیست ، امکان حذف درخواست فروش

به گزارش وبلاگ ساعتچی از ایسنا، محمدرضا معتمد گفت: سامانه های کارگزاری ها آمادگی دارند، بلافاصله بعداز درخواست عدم فروش سهام عدالت، فروش سهام را از سامانه خارج کنند.

معتمد افزود: با توجه به اینکه اکنون درخواست فروش سهام عدالتی بین سپرده گذاری مرکزی و کارگزاری برخط شده است، سفارش مشتری در سامانه کارگزاری به شرکت سپرده گذاری مرکزی سریع اعلام می شود.

وی در پاسخ به این سوال که شرکت سپرده گذاری مرکزی و کارگزاری ها به درخواست مشتریان پاسخ نمی دهند و سهامداران همچنان برای فروش سهام عدالت مشکل دارند، گفت: مسئله ای برای فروش سهام عدالت وجود ندارد، افرادی که سفارش فروش داده بودند تا انتها شهریور ماه تسویه شده است، مسئله ای در سفارشات مهرماه بود که با توجه به شرایط بازار قرار است تصمیم گیری شود.

مدیر نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس و اوراق بهادار افزود: برای جوابگوی بهتر کارگزاری ها و شرکت سپرده گذاری، صدای مشتریان ضبط می شود. اگر سهامداران با این دو شرکت تماس بگیرند و مسائل خود را بیان کنند قطعا پاسخ مناسب خواهند داد.

وی درباره صندوق های بازار گردانی در بازار سرمایه هم گفت: حدود 50 صندوق بازار گردانی در بازار وجود دارد و این صندوق ها توانایی بازار گردانی کل شرکت های بورسی را دارند.

معتمد همچنین گفت: بیش از 200 شرکت بورسی به بورس تهران درخواست بازار گردانی دادند.

منبع: جام جم آنلاین

به "مسئله ای در فروش سهام عدالت نیست ، امکان حذف درخواست فروش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسئله ای در فروش سهام عدالت نیست ، امکان حذف درخواست فروش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید