فتح شایسته قهرمانی بود، برای کسب سهمیه به خدابنده اعتماد کنید

به گزارش وبلاگ ساعتچی، مهروز ساعی با بیان مطلب فوق به خبرنگاران گفت: بعد از مدتها که شاهد آغاز لیگ برتر تکواندو بودیم، بازی های روز نخست نشان داد که دوری چند ماهه از میدان مسابقه چقدر روی کیفیت کار تکواندوکاران تأثیرگذار بوده است. بازی های اول خیلی برای تیم ها سخت بود. ولی تکواندوکاران ما نسبت به سایر تیم ها شرایط بهتری داشتند چون از یک ماه قبل اعضای تیم با شرایط خوبی که باشگاه فراهم کرده بود، پس از تست کرونا و اسکان در خوابگاه مخصوص، تمرینات مستمری پشت سر گذاشته و با وجود در اختیار داشتن سیستم، رفته رفته در شرایط مسابقه قرار گرفتند. در نهایت با آمادگی خوبی وارد مسابقات شدیم.

فتح شایسته قهرمانی بود، برای کسب سهمیه به خدابنده اعتماد کنید

وی اضافه کرد: باشگاه فتح خیلی حرفه ای برای مسابقات تدارک دیده شده بود و نتیجه این تفکر و امکانات حرفه ای هم کسب عنوان قهرمانی با ارزشی بود که عصر جمعه در پی یک تلاش و کار گروهی بدست آمد. ما تیم کَن را که تکواندوکاران خوبی در اختیار داشت با اختلاف زیاد شکست دادیم و این همان در واقع آمادگی بیشتر اعضای تیم ما بود که به نتیجه نشست.

ساعی ادامه داد: سطح فنی رقابتها نسبت به سالهای قبل بهتر بود و تقریباً همه تیم ها به لحاظ فنی خوب بودند. برخلاف سالهای قبل تیمی برای زنگ تفریح شدن نداشتیم و اختلاف امتیازات در هر مبارزه زیاد بالا نبود. حتی نتایج بازی های که با پیروزی همراه شد، بسیار نزدیک و فنی بود. شرایط کرونا به صورتی پیش رفت که خیلی از تیم ها برای حضو این رقابتها انصراف داده و همه تکواندوکاران خوب کشور در این چند تیم پخش شده و ما شاهد مبارزات سطح بالایی بودیم.

مدیر فنی فتح صدر البرز با اشاره به قضاوت خوب داوران گفت: با وجود استفاده از داوران بین المللی و با تجربه مسئله ای خاصی در این بخش مشاهده نشد. البته که داوری اندکی سلیقه ای است و اشتباهات کوچکی دارند، ولی انصافاً مسئله ای نداشت. با وجود آنکه همین اشتباهات کوچک بخصوص در مبارزه ناهید کیانی به ضرر ما شد، ولی در کل خوب بود.

وی در خصوص دیدار دو عضو تیم ملی هم گفت: کیانی و مؤمن زاده دو تکواندوکار خوب و سطح بالا هستند که مبارزه نزدیکی داشتند. متأسفانه مقداری همان داستان اخطارها کار دست کیانی داد، خطا زیاد می کرد و دریافت ها به نوعی رو مخ داور رفت و باعث شد اخطارهای زیادی بدهد.

ساعی در خصوص مبارزات خدابنده شرح داد: با خدابنده در برهه ای از زمان رقیب بودیم ولی از آن مهمتر با هم رفیق بودیم. او تکواندوکار بسیار خوش قلبی است که با قدرت و بسیار آماده به صحنه مسابقات بازگشت. مبارزات خوبی انجام داد. با تصمیم سرمربی تیم در مبارزه اصلی برابر کن از خدابنده استفاده کردیم و خیلی عالی مبارزه کرد و با اختلاف 20 امتیاز حریف را شکست داد و به نظرم بازگشت باشکوهی داشت.

مدیر فنی فتح در سرانجام گفت: معتقدم با توجه به مسابقات لیگ و فراهم بودن داور و سیستم، سرمربی تیم ملی روز قبل اعلام کردند که در برخی اوزان یک انتخابی برگزار کنند که در همین خصوص هم یک مبارزه بین پوراسماعیل و خدابنده را شاهد بودیم که یک مبارزه خیلی نزدیک و خوب برگزار گشت. در نهایت هم پوراسماعیل با اختلاف اندک پیروز شد. انگیزه و مبارزه ای که از خدابنده دیدم و با توجه به تجربه بالایی ناشی از سال ها حضور در تیم ملی در صورت اینکه مورد اعتماد کادر فنی قرار گیرد، می تواند یکی از گزینه های کسب سهمیه باشد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "فتح شایسته قهرمانی بود، برای کسب سهمیه به خدابنده اعتماد کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فتح شایسته قهرمانی بود، برای کسب سهمیه به خدابنده اعتماد کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید