صحبت در خصوص سهمیه زود است، من مهم نیستم

به گزارش خبرنگاران، دراگان اسکوچیچ امشب در نشست خبری پیش از ملاقات تیمش مقابل فولاد خوزستان ضمن تاکید بر اینکه با تمام توان به استقبال دربی می رویم، اظهار کرد: فردا بازی مهم و سختی در پیش داریم. دربی ها همواره از حساسیت بالایی برخوردارند. امیدوارم بازیکنان در باد پیروزی های گذشته نباشند و مغرور نشوند و درک نمایند، اگر می خواهیم بالای جدول قرار بگیریم باید اهمیت تمام بازی ها را بدانیم.

صحبت در خصوص سهمیه زود است، من مهم نیستم

وی اضافه نمود: اینکه تیمی در میانه جدول یا پایین جدول باشد فرق دارد با تیمی که بالای جدول است و از بازی هایش پیروزی می خواهد هر چند می دانم بالای جدول ماندن خیلی سخت است و همواره از خودم می پرسم آیا کیفیت خوب خود را برای بالانشینی می توانیم حفظ کنیم یا خیر؟

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان توضیح داد: از طرفداران می خواهیم تا همچون بازی گذشته سکوها را پر نمایند و از تیمشان حمایت نمایند.

اسکوچیچ یادآور شد: دو روز پیش جلسه خوبی با مدیرعامل منطقه آزاد داشتیم که امیدواریم و توقع داریم تا مسائل ما هر چه سریع تر حل گردد.

وی، درباره ادامه همکاری اش با صنعت نفت گفت: بالاخره یک روز من از این تیم می روم، اما من هیچ وقت مهم نیستم، مهم تیم صنعت نفت آبادان است.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان همچنین در خصوص امکان کسب سهمیه آسیا گفت: الان زود است در این باره صحبت کنیم. ما حتی نمی دانیم برای هفته بعد می توانیم برای تیم جوراب بخریم یا نه. اما با این اوصاف هیچ تیمی را دست کم نمی گیریم و به همه رقبا احترام می گذاریم.

اسکوچیچ در انتها با تاکید بر آمادگی تیمش برای برگزاری دربی مهم خوزستان گفت: برای بازی فردا محمد اهل شاخه را همچنان به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم. به غیر از این تمام بازیکنان را در اختیار داریم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "صحبت در خصوص سهمیه زود است، من مهم نیستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صحبت در خصوص سهمیه زود است، من مهم نیستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید