رونمایی از نشان درخش در سومین گردهمایی فصلی ثروت ستارگان

در هفته ای که گذشت، سومین گردهمایی فصلی پورتفولیو مدیریت ثروت ستارگان برگزار گشت. ثروت ستارگان یک شرکت سرمایه گذاری خطر پذیر متمرکز بر حوزه فین تک است که هر 3 ماه یک بار با دعوت از مدیران عامل استارتاپ های پورتفولیو خود، تلاش می کند زمینه را برای تعامل و تبادل هرچه بیشتر دانش و تجربه فراهم کند.

رونمایی از نشان درخش در سومین گردهمایی فصلی ثروت ستارگان

هفته گذشته نیز در آخرین روز تابستان، ثروت ستارگان در یکی از کافه های تهران میزبان 11تیم از پورتفولیو خود بود. برخی از تیم های حاضر در این گرد همایی به تازگی و در 3 ماه اخیر به پورتفولیو اضافه شده اند.

در ابتدای جلسه و پس از صرف صبحانه، وحید شامخی مدیرعامل ثروت ستارگان به ارائه نکاتی پرداخت. شامخی گفت: یکی از مدرن ترین گفتمان های عصر حاضر،رقابت مبتنی بر همکاری است. امروز برخلاف رویکردهای گذشته که رشد کسب وکار را در حذف دیگری می دیدند، تعامل و مشارکت است که برگ برنده شرکت های پیروز محسوب می شود.

وی ضمن ابراز خرسندی از عملیاتی سازی همکاری های مشترک میان برخی از تیم های پورتفولیو، بر لزوم حرکت هرچه سریع تر و جدی تر در این تعاملات تاکید کرد. و اما پس از بخش اول برنامه، نوبت به یک بخش متفاوت رسید. 2 بازی فکری، عملی، گروهی و چالشی که توسط تیم خوب و پرانرژی پرتاپ اجرا شد.

در انتها نیز زرینه، مدیر توسعه کسب و کار ستارگان از یک جایزه ویژه با نام نشان درخشرونمایی کرد. این جایزه هر 3 ماه یک بار به یکی از استارتاپ های پورتفولیو ستارگان که بیشترین رشد را نسبت به 3 ماه گذشته خود داشته است، اهدا می شود. اولین نشان درخش را نیز تیم بونس از آن خود کرد.

منبع: مجله شنبه

به "رونمایی از نشان درخش در سومین گردهمایی فصلی ثروت ستارگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونمایی از نشان درخش در سومین گردهمایی فصلی ثروت ستارگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید