رستمیان: ورزشکاران رشته های آبی چه گناهی نموده اند که یک سالن تمرینی ندارند؟

به گزارش وبلاگ ساعتچی، ملی پوش واترپلو کشورمان گفت: ورزشکاران رشته های آبی بیشترین آسیب را در دوران شیوع ویروس کرونا دیدند.

رستمیان: ورزشکاران رشته های آبی چه گناهی نموده اند که یک سالن تمرینی ندارند؟

سهیل رستمیان با بیان این مطلب به خبرنگار ورزشی وبلاگ ساعتچی گفت: آمادگی خود را اعلام نموده ایم که اگر شرایط و امکانات فراهم باشد برای مسابقه با قزاقستان با تمام کوشش و غیرت مان رقابت کنیم، اما بحث ورزش قهرمانی است و باید نگاه قهرمانی هم وجود داشته باشد. باید امکانات و وسایلش هم آماده باشد. بازی های تدارکاتی، استخر و موارد مختلف دیگر نیز احتیاج داریم.

وی اضافه نمود: مگر ورزشکاران رشته های آبی چه گناهی نموده اند که یک سالن ندارند که تمرین نمایند؟ بیشترین آسیب را در دوران شیوع ویروس کرونا ورزشکاران آبی دیدند، چون استخری نبوده که تمرین نمایند درحالیکه سایر ورزشکاران محلی برای تمرین داشته اند. از طرفی برگشت دوباره به میادین احتیاجمند هزینه و زمان بیشتر است.

ملی پوش واترپلو ایران با اشاره به توانایی تیم ملی و انتظار از آنها به دلیل مدال آوری در بازی های آسیایی گفت: ما خودمان هم روی توانایی و عملکردمان حساب جدیدی باز نموده ایم و امیدوارم دوباره بتوانیم افتخارآفرینی کنیم. ما در بازی های ساحلی آسیا شانس خوبی برای کسب مقام داریم. در دوره قبل هم دوم شدیم و جزو مدعیان هستیم. شاکله این تیم هم از سال 2013 در اردوهای مختلف است و در مسابقات مهمی شرکت نموده است. این تیم پتانسیل کسب سهمیه بازی های المپیک را دارد. ما در مسابقات قهرمانی آسیا و بازی های ساحلی آسیا شانس کسب بهترین رکورد و مدال را داریم.

وی با اعلام این مطلب که اردوهایشان بدون حضور چریچ سرمربی تیم ملی برگزار می گردد، اضافه نمود: آقای چریچ در اردو حضور ندارد، اما آقای رضایی یاری مربی مان با ایشان در تماس هستند و به ما تمرین می دهند.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی وبلاگ ساعتچی بخوانید. (کلیک کنید)

رستمیان در پاسخ به این سوال که آیا زمان کافی برای شرکت در مسابقات مهم پیش رو دارند، گفت: آقای چریچ و رضایی، دانش کافی در زمینه آماده کردن تیم ملی را دارند. این زمان تمرینی تا بازی های ساحلی آسیا کافی نیست، اما با همت ملی پوشان و دانش مربیان می توانیم و با برنامه ریزی خوب در اردوهای متمرکز به 80 - 90 درصد آمادگی مان برسانیم.

وی درخصوص مسابقات انتخابی المپیک گفت: تاریخ و برنامه مسابقات انتخابی المپیک هنوز معین نیست. جلسه ای در عمان برگزار گردید که اطلاعاتی از آن منتشر نشده و گویا درباره این مسابقات صحبتی نشده است، اما حق طبیعی ماست که در این مسابقات شرکت کنیم و اگر نتوانستیم در این مسابقات حضور یابیم به دلیل کم کاری و عدم توانایی کرسی های بین المللی ما در کنفدراسیون آسیا و فینا و کمیته ملی المپیک است.

وی ادامه داد: حق ایران است که به عنوان تیم سوم آسیا و دوم رنکینگ انتخابی المپیک بتواند با قزاقستان رقابت کند. چین هم که از این مسابقات انصراف داده و فکر می کنم حق شرکت در این مسابقات را نداشته باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "رستمیان: ورزشکاران رشته های آبی چه گناهی نموده اند که یک سالن تمرینی ندارند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رستمیان: ورزشکاران رشته های آبی چه گناهی نموده اند که یک سالن تمرینی ندارند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید