رسالت بانک رفاه خدمت رسانی مطلوب به مشتریان است

به گزارش وبلاگ ساعتچی، مدیر عامل بانک رفاه در مراسم افتتاح شعبه بلوار شهرداری مهرشهر کرج که با حضور مسئولان استانی برگزارشد، گفت: بانک رفاه کارگران رسالت خود را خدمت رسانی مطلوب به عموم ذی نفعان به ویژه بازنشستگان معزز و کارگران زحمتکش می داند و برای خدمت رسانی با کیفیت تر و مطلوب تر اقدام به افتتاح شعبه ای در شأن این مشتریان نموده است.

رسالت بانک رفاه خدمت رسانی مطلوب به مشتریان است

به گزارش وبلاگ ساعتچی، بنابر اعلام روابط عمومی بانک رفاه کارگران، اسماعیل للـه گانی درباره تعامل بانک و سازمان تامین اجتماعی اظهارداشت: مجموعه سازمان تامین اجتماعی و بانک با اتخاذ رویکرد هم افزایی و بهره مندی از فرصت های موجود می توانند اقدامات ویژه و اثربخشی صورت دهند و منافع متقابل را ایجاد نمایند.

وی وجود بازنشستگان بانک و سازمان تامین اجتماعی را یک فرصت خوب برای بانک توصیف کرد و گفت: به دلیل شناخت این مشتریان از محیط کار و نیز ارتباطات و تعامل گسترده آنها ظرفیت ویژه ای برای بانک جهت بازاریابی و جذب مشتریان هستند. بانک نیز با توجه به ظرفیت های خود از جمله پرداخت تسهیلات قرض الحسنه می تواند جوابگوی بعضی احتیاجهای آن ها باشد.

مدیرعامل بانک رفاه اضافه نمود: برای ارائه خدمات با کیفیت تر و همچنین شناخت دقیق احتیاجهای مشتریان، حوزه های بانکداری شرکتی و اختصاصی از درجه اهمیت فوق العاده ای برخوردار است و برای رضایت مشتریان ضروری است که به این حوزه ها توجه ویژه ای مبذول گردد. همچنین طبقه بندی دقیق مشتریان و ارائه خدمات مبتنی بر احتیاجهای خاص آنها در دستور کار است تا ساز وکار مناسبی در سطح شعب، استان ها و ستاد به وجود آید و برای بانک و مشتریان ارزش اضافه نموده ایجاد گردد.

وی توضیح داد: علاوه بر تفکیک مشتریان و طراحی خدمات متناسب با آنها، باید ابزارها و ساز وکارهای بانکی در حوزه الکترونیکی نیز تقویت شوند؛ چرا که بانکداری از مرحله سنتی عبور نموده و وارد عرصه بانکداری الکترونیک و دیجیتال شده است. هم اکنون فین تک ها، استارت آپ ها و ابزارهای پرداخت الکترونیک در دنیای بانکداری وارد شده اند و تأثیر ویژه و شگرفی به جای گذاشته اند. به عنوان یکی از بازیگران اصلی این صنعت باید اهمیت ویژه ای به آنها دهیم و از آنها در جهت پیشبرد اهداف به بهترین وجه استفاده کنیم.

مدیرعامل بانک رفاه ادامه داد: به دلیل ظهور مفاهیم نوینی همچون بانکداری در خانه و یا بانکداری همراه در صنعت بانکداری و اقبال بالای مشتریان، باید طراحی مجدد درخصوص محصولات در اولویت قرار گیرد. همچنین ضروری است محصولات بانک در این حوزه و خدمات بانکداری الکترونیک همچون موبایل بانک، اینترنت بانک و نظایر آن با سایر بانک های داخلی و بین المللی مقایسه شوند و نسبت به بهبود مستمر آنها اقدامات مقتضی صورت پذیرد.

للـه گانی با تاکید بر افزایش و حفظ سهم بازار بانک، توضیح داد: رویکرد توجه به مشتری و در اولویت قرار دادن آنها باید در بانک نهادینه گردد. برای این منظور و توانمندی در ارائه طیف متنوعی از خدمات به مشتریان باید مدل سوپرمارکت های اقتصادی به صورت کامل و جامع در بانک نهادینه شوند و در ساختار شعب انواع خدمات مورد احتیاج یک مشتری از جمله کارگزاری و بورس، بیمه، صرافی و ... به صورت با کیفیت عرضه گردد و به موازات خدمات ریالی، خدمات ارزی نیز در سطح شعب به صورت کامل ارائه گردد.

انتهای رپرتاژ آگهی

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "رسالت بانک رفاه خدمت رسانی مطلوب به مشتریان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رسالت بانک رفاه خدمت رسانی مطلوب به مشتریان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید