تولیدکنندگان شوینده ملزم به ثبت اطلاعات در سامانه جامع تجارت شدند

به گزارش وبلاگ ساعتچی، مدیر کل نظارت بر محصولات بهداشتی، غذایی و دارویی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان تاکید کرد که کلیه واحدهای تولیدی باید اطلاعات میزان تولید و فروش محصولات پوشک و پودر شوینده را به تفکیک خریداران خود در سامانه جامع تجارت ثبت کنند.

تولیدکنندگان شوینده ملزم به ثبت اطلاعات در سامانه جامع تجارت شدند

به گزارش وبلاگ ساعتچی، به نقل از سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، از شناسایی واحدهای تولیدی فعال پودر شوینده و پوشک خردسال و پیگیری های اجرا شده جهت ثبت نام و اخذ کد نقش در سامانه جامع تجارت از سوی واحدهای ذیربط در راستای رصد و پایش تامین و توزیع اقلام مذکور از مبادی تامین تا آخرین حلقه توزیع خبر داد.

وی افزود: با هماهنگی انجمن های مربوطه و پیگیری های اجرا شده، واحدهای تولیدی فعال پس از ثبت نام در سامانه، نسبت به اخذ کد شناسه کالایی اقدام کرده اند. همچنین فهرست کلیه خریداران محصولات مذکور هم به تفکیک شرکت های تولیدکننده اخذ شده تا متناسب با آن پیگیری لازم برای رصد عملکرد عوامل توزیع و عرضه هم در دستور کار قرار گیرد.

به گفته مهدی پور به کلیه واحدهای تولیدی ابلاغ شده تا نسبت به ثبت اطلاعات مقدار تولید و فروش محصولات پوشک و پودر شوینده به تفکیک خریداران خود در سامانه جامع تجارت در بازه های زمانی هفتگی اعلامی اقدام کنند و در صورت عدم ثبت اطلاعات از سوی هر یک از عوامل تامین، توزیع و عرضه، اقدامات قانونی لازم در این خصوص با جدیت در دستور کار قرار خواهد گرفت و تبعات آن بر عهده واحدهای خاطی خواهد بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تولیدکنندگان شوینده ملزم به ثبت اطلاعات در سامانه جامع تجارت شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تولیدکنندگان شوینده ملزم به ثبت اطلاعات در سامانه جامع تجارت شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید