توقیف هفدمین موتورسیکلت سنگین از ابتدای اجرای طرح

به گزارش وبلاگ ساعتچی، معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران عظیم از توقیف یکدستگاه موتورسنگین دیگر در ادامه اجرای طرح توقیف موتورسیکلت های سنگین در شهر تهران اطلاع داد.

توقیف هفدمین موتورسیکلت سنگین از ابتدای اجرای طرح

به گزارش وبلاگ ساعتچی و به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران عظیم، سرهنگ علی همه خانی با اشاره به طرح توقیف موتورسیکلت های سنگین که بدون مجوز در تهران اقدام به تردد می نمایند، گفت: یکدستگاه موتورسیکلت سنگین سی سی در ساعت 13:30 که در راستا شرق به غرب عظیمراه شهید همت، جوانمردان مشغول لایی کشی و انجام حرکات مخاطره آمیز بود توسط تیم راهور تهران عظیم در طرح مهار متوقف شد.

وی بیان نمود: طرح توقیف موتورسیکلت های سنگین بدون پلاک و بدون مجوز در سطح شهر تهران ادامه دارد و پلیس راهور تهران عظیم با ناقضین قانون، هنجارشکنان و راکبان موتورسیکلت های سنگین که باعث ایجاد مزاحمت و سروصدا می شوند و با حرکات نمایشی جان خود و دیگران را به خطر می اندازند برخورد قانونی نموده و موتورسیکلت آن ها نیز توقیف می گردد.

به گفته این مقام انتظامی، با توقیف این موتورسیکلت سنگین در این محور، جمع توقیفی های موتورسیکلت سنگین از ابتدای این طرح (سال 1400) به عدد 17 دستگاه رسید.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "توقیف هفدمین موتورسیکلت سنگین از ابتدای اجرای طرح" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توقیف هفدمین موتورسیکلت سنگین از ابتدای اجرای طرح"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید