ترامپ: قرنطینه سراسری در دستور کار ما نیست

به گزارش وبلاگ ساعتچی، دونالد ترامپ گفت: بحران کروناویروس ممکن است تا ماه اوت ادامه پیدا کند و ما اقدام به قرنطینه برخی مناطق خاص یا کانون های شیوع این ویروس کنیم.

ترامپ: قرنطینه سراسری در دستور کار ما نیست

به گزارش وبلاگ ساعتچی، به نقل از پایگاه خبری سی ان بی سی، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا ضمن اشاره به امکان ادامه داشتن این بحران تا ماه اوت (اواسط تابستان) روز دوشنبه اظهار کرد که ممکن است دولت وی در پی شیوع ویروس کرونا برخی مناطق خاص و یا کانون های شیوع این ویروس در کشور را قرنطینه کند، اما گفت که قرنطینه سراسری در دستور کار دولت قرار ندارد.

ترامپ که در نشست خبری کارگروه ویژه کاخ سفید به منظور مبارزه با ویروس کرونا و در خصوص احتمال قرنطینه سراسری آمریکا به وبلاگ ساعتچی گفت: ما قرنطینه سراسری را مورد بررسی قرار نخواهیم داد و در دستور کار ما نیست. اما ممکن است قرنطینه کردن برخی مناطق خاص و کانون های شیوع ویروس کرونا در کشور مورد بررسی قرار گیرد.

دونالد ترامپ در این نشست خبری به برخی اقدامات پیشگیرانه به منظور جلوگیری از شیوع هرچه بیشتر ویروس کرونا در ایالات متحده اشاره کرد و گفت: ما از مردم می خواهیم که از تجمعات بیش از 10 نفر اجتناب کرده و در صورت امکان در خانه به کارهای خود بپردازند.

تعداد مبتلایان و مرگ و میر ناشی از ویروس کرونا در ایالات متحده همچنان رو به افزایش است و این امر موجب آن شده که دولت اقدامات شدیدتری را در تمام سطوح در جهت کاهش شیوع این ویروس به کار گیرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ترامپ: قرنطینه سراسری در دستور کار ما نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: قرنطینه سراسری در دستور کار ما نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید