برپایی جشن طلاق برای خاتمه دادن به بیش از یک دهه زندگی!

به گزارش وبلاگ ساعتچی، خبرنگاران : اقدام عجیب یک زن در برپایی جشن طلاق پس از 17 سال به زندگی مشترک به سوژه رسانه ها تبدیل شد.

برپایی جشن طلاق برای خاتمه دادن به بیش از یک دهه زندگی!

طلاق اتفاقی است که در زندگی بسیاری از زوج ها در همه جای دنیا رخ می دهد. دلایل متعددی برای طلاق وجود دارد که البته برخی از طلاق ها جزو مضحک ترین طلاق ها هستند. جالب است که برخی زوج ها جشن طلاق برگزار می کنند.

زن 45 ساله ای که پس از طلاق خود اقدام به برپایی جشن طلاق کرد به سوژه رسانه ها تبدیل شده است. سونیا گوپتا اهل انگلیس پس از سرانجام دادن به 17 سال زندگی مشترک خود دست به این اقدام عجیب زد. او برای این جشن که به گفته خودش به مناسبت 3 سال فرآیند طولانی طلاق برپا شد خانواده و دوستانش را هم دعوت کرده بود.

خوشحالی زن انگلیسی پس از طلاق

او در حالی که مانند یک جشن عروسی، محل برپایی جشن طلاق را تزئین کرده بود با پوشیدن لباس های شاد در این مراسم شرکت کرد. گوپتا در این باره گفت: من انتخاب کردم که محل برپایی این جشن رنگارنگ و شاد باشد، چون من عاشق رنگ های شاد هستم. من بسیار خوشحالم که توانستم پس از این مدت طلاق بگیرم.

طبق خواسته گوپتا در محل برپایی جشن طلاقش، قلعه بادی با رنگ های صورتی و شاد با دکور رنگین کمان ساخته شده بود. در حالی که سونیا در سال 2003 در هند ازدواج کرده بود پس از ازدواجش به انگلیس مهاجرت کرد. اما خیلی زود متوجه شد که از زندگی مشترک خود رضایت ندارد و تصمیم گرفت به این ازدواج سرانجام دهد.

منبع : ساعدنیوز

منبع: رکنا

به "برپایی جشن طلاق برای خاتمه دادن به بیش از یک دهه زندگی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برپایی جشن طلاق برای خاتمه دادن به بیش از یک دهه زندگی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید