ایرانسل تندیس ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان را دریافت کرد

به گزارش وبلاگ ساعتچی و به نقل از روابط عمومی ایرانسل، صبح امروز، یکشنبه 15 اردیبهشت ماه مراسم هجدهمین دوره اعطای گواهینامه و تندیس ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان در سالن کنفرانس شماره 1 نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد و بر اساس ارزیابی های سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان برای ششمین سال متوالی ایرانسل رضایت مندی بیش از 90 درصد مشترکان را به دست آورد و تندیس و گواهینامه ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان را دریافت کرد.

ایرانسل تندیس ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان را دریافت کرد

از شرایط دریافت گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان می توان به مواردی چون کسب امتیازهای شاخص های ارزیابی و سنجش واحدهای تولیدی، رضایت مندی مشتریان، شاخص های مربوط به کیفیت کالا و خدمات، رعایت قیمت ها، توزیع و خدمات پس از فروش اشاره کرد.

همچنین از شرایط دریافت تندیس ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان نیز می توان به کسب امتیازهایی نظیر امتیاز شاخص های ارزیابی و سنجش واحدهای تولیدی، دریافت گواهینامه حداقل در 2 سال متوالی یا 3 سال غیرمتوالی، کسب حداقل 90 امتیاز در مجموع امتیازهای اعطای گواهینامه و وجود گسترده توزیع کالا یا خدمات و نمایندگی در حداقل 20 استان کشور اعلام شده است.

این تندیس بر اساس مفاد آئین نامه اعطای گواهینامه و تندیس های ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان و پس از بررسی و ارزیابی عملکرد ایرانسل و به استناد مصوبه شورای سیاست گذاری مستقر در سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، توسط وزیر صنعت، معدن و تجارت، نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی و رئیس انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان به ایرانسل اعطا شده است.

ایرانسل همچنین کمتر از یک ماه قبل لوح تقدیر همایش سراسری رضایت مندی مشتری با رویکرد حمایت از کالا و خدمات ملی را نیز از انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان دریافت کرد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "ایرانسل تندیس ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان را دریافت کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایرانسل تندیس ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان را دریافت کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید