اطفای حریق جنگل های ارسباران با تجهیزات دستی انجام شد، صعب العبور بودن منطقه کار را سخت کرد

به گزارش وبلاگ ساعتچی، جمالی نژاد با اشاره به اینکه آتش در جنگل های ارسباران مهار شده است، گفت: اطفای حریق از طریق تجهیزات دستی انجام گرفته است.

اطفای حریق جنگل های ارسباران با تجهیزات دستی انجام شد، صعب العبور بودن منطقه کار را سخت کرد

محمدمهدی جمالی نژاد معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور در گفت وگو با ، با اشاره به آخرین وضعیت آتش سوزی جنگل های ارسباران، اظهار کرد: این آتش سوزی از روز دوشنبه 28 مردادماه شروع شده است و علت شروع آن هنوز معین نیست، ولی به دلیل بارندگی های بهار سال جاری و علوفه های فراوان در بسیاری از نقاط کشور این آتش سوزی را داشتیم و با کوچک ترین جرقه ای شعله های آتش فووران کرد.

جمالی نژاد اضافه نمود: جنگل های 3 شهرستان خودآفرین، کلیور و ورزقان دچار آتش سوزی شد و نداشتن راه های ارتباطی مناسب و صعب العبور بودن منطقه به ویژه در شهرستان خودآفرین کار را سخت کرد.

معاون عمرانی وزیر کشور با اشاره به اینکه در حال حاضر آتش در جنگل های ارسباران مهار شده است، یادآور شد: اطفای حریق از طریق تجهیزات دستی انجام گرفته است.

او با بیان اینکه وزیر کشور، رئیس سازمان مدیریت بحران را مأمور آنالیز آخرین وضعیت منطقه نموده است، اعلام نمود: نیرو های داوطلب مردمی برای یاری اطفای حریق حاضر در میدان هستند و بیشتر مهار از طریق بیلچه و تجهیزات ابتدایی انجام می گردد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "اطفای حریق جنگل های ارسباران با تجهیزات دستی انجام شد، صعب العبور بودن منطقه کار را سخت کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطفای حریق جنگل های ارسباران با تجهیزات دستی انجام شد، صعب العبور بودن منطقه کار را سخت کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید