اسامی تیم های شرکت کننده در چهار رویداد 2017 والیبال آسیا

به گزارش وبلاگ ساعتچی، تیم های شرکت کننده در چهار رویداد سال 2017 قاره کهن آسیا از سوی کنفدراسیون والیبال آسیا (AVC) معرفی شدند.

اسامی تیم های شرکت کننده در چهار رویداد 2017 والیبال آسیا

به گزارش وبلاگ ساعتچی و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم های شرکت نماینده در مسابقات والیبال قهرمانی مردان و زنان زیر 23 آسیا و قهرمانی باشگاه های مردان و زنان آسیا، از سوی کنفدراسیون آسیایی این رشته ورزشی معرفی شدند.

بر این اساس دومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان زیر 23 سال (امید) آسیا یازده تا نوزدهم اردیبهشت ماه سال 96 به میزبانی جمهوری اسلامی ایران در شهر اردبیل برگزار می گردد.

در این رقابت ها 13 تیم شامل ایران، چین تایپه، چین، ژاپن، تایلند، استرالیا، قزاقستان، فیلیپین، پاکستان، ازبکستان، سریلانکا، مالدیو و مالزی حضور خواهند داشت.

دور مقدماتی این رقابت ها در چهار گروه (سه گروه سه تیمی و یک گروه چهار تیمی) برگزار می گردد که حضور ایران و فیلیپین در گروه نخست قطعی شده است و تیم سوم بعد از قرعه کشی تعیین می گردد.

همچنین حضور تیم های تایلند و قزاقستان در گروه دوم، چین و استرالیا در گروه سوم و ژاپن و تایلند در گروه چهارم قطعی است.

دومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی زنان زیر 23 سال آسیا نیز از 23 تا 31 اردیبهشت ماه در شهر ناخون راتچاسیما کشور تایلند با حضور 14 تیم برگزار می گردد.

کشورهای تایلند، ژاپن، چین تایپه، ایران، قزاقستان، ازبکستان، ماکائو، هنگ کنگ، مالزی، ویتنام، سریلانکا، استرالیا و نیوزیلند در این رقابت ها شرکت می نمایند که رقابت دور مقدماتی در چهار گروه (دو گروه سه تیمی و دو گروه چهار تیمی) برگزار می گردد.

حضور تیم های تایلند و ماکائو در گروه یک، ژاپن و ازبکستان در گروه دوم، چین تایپه و قزاقستان در گروه سوم و فیلیپین و ایران در گروه چهارم دور مقدماتی قطعی است و شش تیم دیگر بر اساس قرعه کشی در چهار گروه قرار می گیرند.

همچنین در مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های زنان آسیا که از چهارم تا دهم خرداد ماه در شهر اوسکمن گورسک کشور قزاقستان برگزار می گردد، نمایندگان هشت کشور حضور خواهند داشت.

کشورهای قزاقستان، ژاپن، چین، تایلند، ایران، ویتنام، فیلیپین و چین تایپه نمایندگانی در این رقابت ها خواهند داشت که دور مقدماتی در دو گروه چهار تیم پیگیری می گردد.

حضور نمایندگان قزاقستان و تایلند در گروه یک و ژاپن و چین در گروه دوم مقدماتی قطعی است و چهار تیم دیگر، گروه های خود را در قرعه کشی خواهند شناخت و از ایران قهرمان لیگ برتر بانوان سهیمه حضور در این رقابت ها را به دست می آورد.

نمایندگان 14 کشور نیز در مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های مردان آسیا که از هفتم تا پانزدهم تیر ماه به میزبانی کشور ویتنام برگزار می گردد ، حضور خواهند یافت که قهرمان لیگ برتر والیبال مردان نیز به نمایندگی ایران در این رقابت ها حضور پیدا می نماید.

دور مقدماتی این رقابت ها نیز در چهار گروه پیگیری می گردد که حضور تیم های ویتنام و عراق در گروه یک، ایران و چین تایپه در گروه دوم، قطر و قزاقستان در گروه سوم و ژاپن و چین در گروه چهارم قطعی است.

نمایندگان شش کشور دیگر شامل هنگ کنگ؛ امارات، مالدیو، سریلانکا، تایلند و استرالیا بعد از قرعه کشی جایگاهشان در چهار گروه دور مقدماتی (دو گروه سه تیمی و دو گروه چهار تیمی) تعیین می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اسامی تیم های شرکت کننده در چهار رویداد 2017 والیبال آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسامی تیم های شرکت کننده در چهار رویداد 2017 والیبال آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید