10 دوره آموزش گردشگری در ایلام برگزار گردید

به گزارش وبلاگ ساعتچی، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایلام از برگزاری 10 دوره آموزش گردشگری در استان در شش ماه نخست امسال اطلاع داد.

10 دوره آموزش گردشگری در ایلام برگزار گردید

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایلام، عبدالمالک شنبه زاده، مدیر کل میراث فرهنگی استان روز گذشته 16 آبان 98 با اعلام این خبر اظهار کرد: در شش ماهه نخست امسال 10 دوره آموزش تخصصی گردشگری ویژه فعالان این بخش در راستای توانمندسازی نیروهای مرتبط با صنعت گردشگری شامل هتل، مهمانپذیر، مجتمع خدماتی و رفاهی، مدیران اقامتگاه های بوم گردی، مدیران فنی دفاتر خدمات مسافرتی و راهنمایان گردشگری برگزار گردید.

او اضافه نمود: این دوره آموزشی در راستای دانش افزایی راهنمایان در حوزه طبیعت گردی و بوم گردی و برای مدیران فنی دفاتر خدمات مسافرتی و… در حوزه اصول برنامه ریزی برای مشخص بازارهای هدف برای جذب گردشگر و شناسایی انواع نیازهای گردشگران برگزار گردید.

شنبه زاده توضیح داد: در این طرح دوره های آموزشی مشتمل بر مواردی از جمله گردشگری پایدار، آشنایی با صنعت گردشگری، مدیریت و کیفیت در صنعت گردشگری، فناوری جدید در گردشگری، مهارت های عبور از بحران های منطقه ای در حوزه گردشگری، رفتار حرفه ای در صنعت گردشگری، تبیین آیین نامه های ابلاغی برای دفاتر و واحدهای پذیرایی است.

مدیرکل میراث فرهنگی ایلام اضافه نمود: آموزش در همه دوره ها از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده است و در ده های اخیر نقش آموزش و بازنگری و نیز توسعه دانسته ها از جمله ضرورت هایی است که همه دستگاه ها و بخش های دولتی بدان پرداخته و مورد اهمیت قرار می دهند.

مدیرکل میراث فرهنگی ایلام با بیان اینکه برگزاری این دوره های آموزشی برای فعالان گردشگری به منظور ارائه خدمات بهتر به مشتریان در مواردی از جمله مشتری مداری، پذیرایی و آداب و رفتار حرفه ای است اضافه نمود: در بحث آموزش ها برای دفاتر خدمات مسافرتی به مواردی از جمله کیفیت و نوآوری پرداخته می گردد و در بحث راهنمایان تور آموزش داشتن رفتار حرفه ای و شرایط عبور از بحران های منطقه ای مهم است.

منبع: میراث آریا

به "10 دوره آموزش گردشگری در ایلام برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "10 دوره آموزش گردشگری در ایلام برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید