گامی موثر در راستای توسعه پژوهش های آزمایشگاهی در کشور

به گزارش وبلاگ ساعتچی، سال 1400 با طرح های ویژه شبکه آزمایشگاهی، گامی موثر برای توسعه پژوهش های آزمایشگاهی در کشور برداشته می گردد.

گامی موثر در راستای توسعه پژوهش های آزمایشگاهی در کشور

به گزارش گروه علم و پیشرفت وبلاگ ساعتچی به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، رضا اسدی فرد مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: در امسال برای گسترش پژوهش های آزمایشگاهی در کشور برنامه ها و طرح های ویژه ای داریم که یکی از آنها ارائه 100 میلیون ریال اعتبار با تخفیف 50 درصدی به اعضای هیات علمی سراسر کشور است.

وی اضافه کرد: شبکه آزمایشگاهی با ارائه این اعتبارات سعی می نماید، زمینه را برای دست یابی محققان، دانشجویان، اساتید و فعالان حوزه آزمایشگاهی در کشور به تجهیزات و خدمات این حوزه فراهم کند.

به گفته اسدی فرد، طرح دیگر این شبکه در سالی که در ابتدای آن هستیم ارائه اعتبار با تخفیف 50 درصد به دانشجویان کارشناسی ارشد دکتری و پسا دکتری است که این کار به افزایش نقش آفرینی دانشگاه ها در حوزه آزمایشگاهی منجر می گردد.

مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری همچنین با اشاره به اینکه در طرح های ویژه امسال شبکه تخفیفاتی برای اعضای جدید باشگاه مشتریان نیز در نظر گرفته شده است، بیان نمود: این اعضا می توانند از طرح تعلق اعتبار با تخفیف 20 درصد برخوردار شوند.

پژوهشگران و دانشگاهیان می توانند برای ثبت نام و استفاده از این اعتبارات به سایت باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی مراجعه نمایند.

منبع: خبرگزاری فارس

به "گامی موثر در راستای توسعه پژوهش های آزمایشگاهی در کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گامی موثر در راستای توسعه پژوهش های آزمایشگاهی در کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید