کد بهداشتی سلامت اصناف بایددر معرض دید هم شهریان باشد

به گزارش وبلاگ ساعتچی، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: اصناف کم ریسک حتما در سامانه سلامت ثبت نام کنند.

کد بهداشتی سلامت اصناف بایددر معرض دید هم شهریان باشد

به گزارش ، محسن دارابی؛ رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه بر اهمیت اجرای گام دوم فاصله گذاری هوشمند تاکید کرد و گفت: بر اساس تصمیمات ستاد فرماندهی مقابله با کرونا مبنی بر اجرای گام دوم فاصله گذاری هوشمند؛ از روز شنبه 23 فروردین ماه سالجاری با هدف آغاز به کار اصناف کم خطر در چارچوب پروتکل های بهداشتی؛ آن دسته از اصناف کم ریسک که در سامانه سلامت ثبت نام نموده اند، می توانند نسبت به بازگشایی واحد صنفی خود اقدام نمایند.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه در ادامه تاکید کرد: همچنین در طرح فاصله گذاری هوشمند؛ صنوف پرریسک از قبیل پاساژها، تالار های پذیرایی، رستوران ها، استخرها، هتل ها و اماکن ترافیکی کماکان بسته و تعطیل هستند.

دارابی در ادامه یادآور شد: اصناف تا خاتمه روز پنج شنبه 28 فروردین ماه سالجاری فرصت دارند در سامانه salamat.gov.ir ثبت نام نموده، کد بهداشتی دریافت و در معرض دید هم شهریان و هم استانی ها قرار دهند؛ بنابراین کلیه صنوف موظف به ثبت اطلاعات در این سامانه را دارند و در غیر این صورت پس از تاریخ اعلامی، گشت های شبکه بهداشت از اصناف به طور گسترده و مستمر، بازرسی صورت خواهد گرفت و در صورت گزارش عدم احراز و نداشتن کد بهداشتی، واحد صنفی توسط بازرسان اتاق اصناف، سازمان صمت و اماکن نیروی انتظامی پلمپ خواهند شد.

رییس سازمان صمت در خاتمه یادآور شد: از صنوف تولیدی و اتحادیه های صنفی که ازابتدای شیوع کرونا با رعایت کامل، مراقب تندرستی و سلامتی مردم بوده و در فاز اول طرح فاصله گذاری اجتماعی خوش درخشیدند، انتظار داریم در این طرح نیز ما را همراهی نمایند.

خاتمهی پیام/ز

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "کد بهداشتی سلامت اصناف بایددر معرض دید هم شهریان باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کد بهداشتی سلامت اصناف بایددر معرض دید هم شهریان باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید