چه مدل جارو شارژی بخریم؟

به گزارش وبلاگ ساعتچی، از روزی که جاروهای شارژی با توانی محدود و امکاناتی بسیار محدودتر صرفا برای جمع کردن زباله های خرد آشپزخانه وارد بازار شدند، زمان زیادی می گذرد. نسل جدید این محصولات حالا می توانند به راحتی با جاروهای برقی رقابت کند. این محصولات، سبک هستند و به راحتی حمل می شوند. در هر کنجی قرار می گیرند و قابلیت استفاده در هر محیطی را دارند، از گوشه کابینت تا درز صندلی خودرو. حالا که از مزایای جارو شارژی سخن گفتیم، خوب است به این سوال پاسخ دهیم که هنگام خرید این محصول باید به چه نکاتی توجه کرد؟

چه مدل جارو شارژی بخریم؟

دستی بخریم یا عصایی؟

جاروهای شارژی دستی، نخستین مدل از جاروهای شارژی هستند که به بازار آمدند. این جاروها ابعاد کوچکی دارند و به راحتی می توان از آن برای جارو کردن منافذ و حفره ها استفاده کرد. کار با آنها آسان است، جابه جایی آن سخت نیست و جای کمی را اشغال می کنند و البته قیمت مناسب تری دارند. جاروهای عصایی اما امکانات بیشتری دارند. بیشتر جاروهای عصایی هم قابلیت استفاده به صورت عصایی را دارند و هم به جاروهای دستی تبدیل می شوند. اگر چه مدل عصایی نسل جدید جارو شارژی به حساب می­آید اما بیشتر شکل و شمایل یک جارو برقی را دارد. اگر می خواهید در هزینه ها صرفه جویی کنید، جارو دستی انتخاب مناسبی است.

خاکی یا آبی؟

نسل اول جاروهای شارژی تنها قابلیت جذب خاک را داشتند، اما با پیشرفت تکنولوژی آنها دو منظوره شدند. جاروهای دو منظوره که قابلیت مکش خاک و آب را دارند نسبت به مدل های تک منظوره قیمت بالاتری دارند. پس اگر طبق حساب و کتاب هایتان قرار نبود، هزینه بالایی برای خرید جارو شارژی بپردازید، حتما مدل یک منظوره را انتخاب کنید. سخت نگیرید، مایعات روی سطوح را با یک دستمال هم می توان پاک کرد. اما اگر هزینه برای تان مطرح نیست، شک نکنید که دو منظوره ها جذاب ترند.

قیمت مناسب یعنی چند؟

مدل های مختلف جارو شارژی را می توانید از 200 هزار تومان تا 6 میلیون تومان خریداری کنید. اما دو نکته در خصوص قیمت جاروهای شارژی مهم است. بخشی از گرانی قیمت، به میزان امکانات و قابلیت های آن بستگی دارد که اگر به هر کدام از این امکانات نیاز نداشتید می توانید، حذف کنید. اما بخش دیگری از گرانی به کیفیت محصول و اعتبار برند مربوط می شود که تاکید ما بر این است تا می توانید در این مورد سخت گیری نشان دهید و از خرید جارو با برندهای ناشناس و متفرقه اجتناب کنید.

منبع: ایرنا زندگی

به "چه مدل جارو شارژی بخریم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چه مدل جارو شارژی بخریم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید