لوکاکو باز هم از فهرست بازیکنان منچستریونایتد کنار گذاشته شد

به گزارش وبلاگ ساعتچی، مهاجم بلژیکی شیاطین سرخ که مترصد جدایی از این تیم است، بار دیگر در فهرست بازیکنان این تیم قرار نگرفت.

لوکاکو باز هم از فهرست بازیکنان منچستریونایتد کنار گذاشته شد

به گزارش وبلاگ ساعتچی، باشگاه منچستریونایتد برای دومین بار متوالی از قرار دادن نام روملو لوکاکو در فهرست بازیکنان این تیم برای بازی های محبت آمیز اردوی پیش فصل خود خودداری کرد.

شیاطین سرخ امروز (چهارشنبه) در دومین بازی محبت آمیز اردوی پیش فصل خود در استرالیا به مصاف تیم لیدزیونایتد رفتند و در این بازی همچون بازی قبلی مقابل پرث گلوری، نام لوکاکو در فهرست شاگردان اولگنار سولسشایر دیده نمی گردد؛ بازیکنی که اینتر مترصد جذب اوست اما اختلافاتش با من یونایتد در مورد نحوه پرداخت رقم انتقال بازیکن، سبب شده این جابجایی هنوز رخ ندهد.

در حالی که منابع رسمی مصدومیت لوکاکو در تمرینات را دلیل عدم حضور او در این دو بازی دانسته اند، نشریه بلژیکی ات لاست نیوز مدعی شده که شیاطین سرخ منتظر دریافت یک پیشنهاد بهتر از سوی اینتر برای فروش بازیکن سابق اورتون هستند.

نشریه آس اسپانیا روز سه شنبه گزارش کرد که نراتزوری آماده است 80 میلیون یوروی مد نظر منچستریونایتد را بپردازد اما شبکه اسکای اسپورت ایتالیا امروز گفت که پیشنهاد اینتر همچنان پرداخت 60 میلیون یورو به عنوان رقم پایه است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "لوکاکو باز هم از فهرست بازیکنان منچستریونایتد کنار گذاشته شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لوکاکو باز هم از فهرست بازیکنان منچستریونایتد کنار گذاشته شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید