عابدزاده: پسرم با کوشش خود به تیم ملی و لیگ پرتغال رسید، بخشی از اموال مسروقه ام را پس نگرفته ام

به گزارش وبلاگ ساعتچی، دروازه بان اسطوره ای فوتبال ایران گفت: امیر عابدزاده با شخصیت و کوشش خود به چنین جایگاهی در فوتبال رسیده است.

عابدزاده: پسرم با کوشش خود به تیم ملی و لیگ پرتغال رسید، بخشی از اموال مسروقه ام را پس نگرفته ام

به گزارش ، احمدرضا عابدزاده، دروازه بان اسطوره ای فوتبال ایران درباره شرایط این روزهایش در ایام شیوع ویروس کرونا، اعلام کرد: این اتفاق تنها برای من نبوده بلکه برای کل دنیا است و تمام مردم دنیا مانند ورزشکاران درصدد کنترل آن هستند. تمام بچه های ورزشکار و خانواده ها هم برای سلامتی شان ورزش می نمایند. اکنون در قرنطینه هستیم و انشالله به امید خدا از ابتدای اردیبهشت ماه شرایط بهتر گردد تا همه بتوانیم به سر کارمان بازگردیم.

او در پاسخ به این سوال که از کدام خاطره دوران ورزشی اش بیشتر لذت می برد، گفت: من خاطرات زیادی دارم و در 15، 16 سالی که در خدمت تیم ملی بودم با تمام وجود سعی کردم در اختیار مردم باشم تا سبب شادی آن ها شوم. خدا را شکر تمام بازی هایی که در دوران سرمربیگری مرحوم پرویز دهداری، علی پروین، محمد مایلی کهن، بازی با استرالیا و در جام دنیای 1998 انجام دادم به یاد مردم مانده است. انشالله این نتایج مثبتی هم که کسب کردیم، در یاد و دل مردم مانده باشد. رسانه ها هم برای انعکاس این بازی ها و خاطرات زحمت زیادی کشیدند و به همین دلیل از آن ها هم تشکر می کنم. در کل خدا را شکر می کنم که توانستم سبب شادی مردم شوم.

عابدزاده درباره میزان رضایتمندی اش از عملکرد پسر خود یعنی امیر عابدزاده که در لیگ پرتغال، روز های خوبی را پشت سر می گذارد، گفت: می دانید من زیاد اهل مصاحبه نیستم، اما در همین جا می خواهم بگویم من زیاد پشت پسرم نبوده ام و امیر با کوشش خود، تمرینات و بازی های خوبی که انجام داده به این صندلی رسیده است. خدا را شکر پسرم به اینکه پدرش دنبال او بیفتد و با ارتباط هایش، او را در سطح ملی و باشگاهی به این سطح برساند بی احتیاج است. امیر، پسر باشخصیتی است که با کوشش خود به تیم ملی رسیده و در لیگ پرتغال ثابت بازی می نماید. توجه رسانه ها به عملکرد امیر هم نشان دهنده این است که مردم به او توجه دارند. اکنون هم برنامه غذایی و تمرینی خوبی دارد و اگر صفحه اینستاگرامی اش را ببینید، متوجه می شوید در ایام کرونا هر روز به صورت انفرادی تمرینات خوبی را انجام می دهد. امیر هم میخواهد مانند من برای مردم افتخارآفرینی نموده و آن ها را شاد کند.

دروازه بان اسبق پرسپولیس و تیم ملی درباره دستگیری دزد اموالش، اعلام کرد: باید از عوامل و ماموران نیروی انتظامی در کلاردشت و عباس آباد تشکر کنم که برای دستگیری دزدان زحمت زیادی کشیدند. آن ها بخش مهمی از یادگاری های من را به سرقت برده بودند. وقتی به شمال بازگشتم، دیدم تمام قفل های ویلا را باز نموده و تمام لوازم و لباس هایی که جزو خاطرات من بود، دزدیده اند.

او اضافه کرد: یک نفر حدود 10 روز پیش به من زنگ زد و گفت آیا لباس هایت را به کسی داده ای یا فروخته ای که بعضی ها مشغول فروش آن ها هستند. به سرعت از جایم بلند شدم و دیدم قفل ویلا را بریده اند و آن ها را سرقت نموده اند. با نیروی انتظامی تماس گرفتم و ماموران هم زحمت کشیدند تا این دزدان دستگیر شوند. البته هنوز وسایل زیادی مانده است و انشالله با زحماتی که مدیران نیروی انتظامی می کشند باقی مانده اموال مسروقه را هم به سرعت پس می گیرم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "عابدزاده: پسرم با کوشش خود به تیم ملی و لیگ پرتغال رسید، بخشی از اموال مسروقه ام را پس نگرفته ام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عابدزاده: پسرم با کوشش خود به تیم ملی و لیگ پرتغال رسید، بخشی از اموال مسروقه ام را پس نگرفته ام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید