زمان پرداخت اولین یارانه معیشتی سال 99 اعلام شد

به گزارش وبلاگ ساعتچی، سخنگو و رییس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی و امور بین الملل سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: اولین یارانه معیشتی در سال جاری در روز 10 فروردین ماه واریز می شود.

زمان پرداخت اولین یارانه معیشتی سال 99 اعلام شد

به گزارش وبلاگ ساعتچی به نقل از فارس، مهدی قمصریان گفت: طبق روال ماه های قبل اولین یارانه معیشتی خانوار در سال جاری در ساعت 24 روز یکشنبه 10 فروردین 99 به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.

وی اضافه کرد: طبق روال ماه های قبل یارانه معیشتی براساس بُعد خانوار برای 60 میلیون نفر شامل بیش از 18 میلیون خانوار واریز می شود.

به گفته قمصریان، برای خانوارهای تک نفره 55 هزار تومان، خانوارهای دو نفره 103 هزار تومان، سه نفره 138 هزار تومان، چهار نفره 172 هزار تومان و پنج نفره و بالاتر 205 هزار تومان واریز می شود.

سخنگو و رییس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی و امور بین الملل سازمان برنامه و بودجه کشور در مورد اینکه آیا مشمولان جدید برای دریافت یارانه معیشتی خانوار اضافه شده اند، گفت: طبق مصوبه دولت هر سال 2 بار به درخواست ها و اعتراض های متقاضیان رسیدگی می شود که اولین آن در خردادماه خواهد بود. بنابراین هنوز مشمول جدیدی برای دریافت یارانه معیشتی در سال جدید اضافه نشده است.

منبع: همشهری آنلاین

به "زمان پرداخت اولین یارانه معیشتی سال 99 اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان پرداخت اولین یارانه معیشتی سال 99 اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید