روند نزولی در استخدام فارغ التحصیلان

به گزارش وبلاگ ساعتچی، نتایج یک گزارش منتشر شده حاکی از آن است صندلی دانشگاه های انگلیس در رتبه بندی جهانی برای استخدام فارغ التحصیلان روند نزولی را طی نموده است.

روند نزولی در استخدام فارغ التحصیلان

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی وبلاگ ساعتچی به نقل از ایندیپندنت، نتایج یک گزارش منتشر شده حاکی از آن است صندلی دانشگاه های انگلیس در رتبه بندی دنیای برای استخدام فارغ التحصیلان روند نزولی را طی نموده است.

آنالیز ها نشان می دهد، آلمان یکی از کشورهایی است که تعداد زیادی از مؤسسات خود را در میان 150 دانشگاه برتر دنیا به لحاظ استخدام فارغ التحصیلان جای داده است.

کارشناسان علمی می گویند: دانشگاه های انگلیس در حال کوشش برای هماهنگی با نهادهای دنیای هستند تا بتوانند فارغ التحصیلان خود را با شرایط کاری خوب استخدام نمایند.

تجزیه و تحلیل ها بیانگر آن است که انگلیس در این دهه پس از رقابت شدید بین المللی، افت عملکردی فرصت های شغلی برای فارغ التحصیلان در دانشگاه های خود را تجربه نموده است.

دانشگاه های انگلیس در تازه ترین رده بندی تایمز برای اشتغال فارغ التحصیلان 10 رتبه را به خود اختصاص داده اند و این در حالیست که در سال 2011، 15 صندلی برتر متعلق به دانشگاه های انگلیس بود.

داده های منتشر شده همچنین نشان می دهد، از سال 2011، عملکرد کلی کشور انگلیس بیش از هر کشور اروپایی دیگر کاهش یافته است.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری فارس

به "روند نزولی در استخدام فارغ التحصیلان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روند نزولی در استخدام فارغ التحصیلان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید