حضور معاون صدا در استودیوی ضبط کتاب شب ویژه هفته کتاب

به گزارش وبلاگ ساعتچی، محمدباقر رضایی سردبیر کتاب شب در گفت وگو با خبرنگاران ، درباره موضوع ویژه هفته کتاب در این برنامه اظهار کرد: برای هفته کتاب دو ویژه برنامه در نظر گرفته ایم. برای روزهای 22 تا 26 آبان، تنظیم رادیویی زندگینامه و خاطرات استاد کامران فانی بر اساس منابع گوناگون و برای روزهای 29 آبان تا سوم آذر، زندگینامه و خاطرات زنده یاد اسماعیل سعادت.

حضور معاون صدا در استودیوی ضبط کتاب شب ویژه هفته کتاب

وی اضافه نمود: کامران فانی، معروف به آقای کتابدار ایران، عضو پیوسته فرهنگستان زبان و ادب فارسی، مترجم، نسخه پژوه، مصحح و ویراستار مشهور ایران است. نام او همواره با هفته کتاب، گره خورده است.

به گفته رضایی، زنده یاد اسماعیل سعادت نیز، عضو پیوسته فرهنگستان زبان و ادب فارسی، عضو شورای عالی ویرایش سازمان صداوسیما و چهره ماندگار در سال 1382 از طرف صدا و سیما بود. او بعلاوه از مترجمان و دانشنامه نویسان مشهور ایران بود که خدماتش در حوزه کتاب و کتابخوانی زبانزد خاص و عام است.

برنامه کتاب شب از گروه اخلاق و زندگی شهروندی رادیو تهران، با سردبیری و نویسندگیِ محمدباقر رضایی، تهیه کنندگی رضا قربانی و زرین کشاورز، صدابرداری محسن فراهانی و اجرای ماندگار استاد بهروز رضوی، از برنامه های قدیمی رادیو تهران است. این برنامه هر هفته از شنبه تا چهارشنبه، ساعت 23 و 30 دقیقه پخش می گردد.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران

به "حضور معاون صدا در استودیوی ضبط کتاب شب ویژه هفته کتاب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور معاون صدا در استودیوی ضبط کتاب شب ویژه هفته کتاب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید