بازگشت سریال Dexter با بازی مارک سی هال و نویسندگی کلاید فیلیپس

به گزارش وبلاگ ساعتچی، شبکه شوتایم (Showtime) تایید کرد فصل جدید از سریال محبوب دکستر (Dexter) در ده قسمت ساخته خواهد شد.

بازگشت سریال Dexter با بازی مارک سی هال و نویسندگی کلاید فیلیپس

فصل هشتم این سریال پر طرفدار در هفت سال پیش با پایانی بسیار بد نمایش داده شد. دکستر یکی از سریال هایی است که آغاز تحسین برانگیزی داشت و توانست خیل عظیمی از مردم را با خود همراه کند ولی در فصل آخر باعث نارضایتی آن ها شد.

از چندی پیش، برخی رسانه ها و اکانت های توییتری خبرهایی از بازگشت دوباره دکستر دادند تا اینکه چند روز پیش، شبکه شوتایم اعلام نمود فصل جدید در سال 2021 و در ده قسمت با بازی مارک سی هال پخش خواهد شد.

مارک سی هال نقش اول این سریال را برعهده داشت و با درخشش در نقش یک قاتل زنجیره ای باهوش به نام دکستر مورگان سعی می کند دنبال دیگر قاتلان زنجیره ای و ترسناک باشد.

کلاید فیلیپس هم دوباره شورانر یا تهیه کننده اجرایی به همراه نویسنده فصل جدید دکستر انتخاب شده است. کلاید فیلیپس چهار فصل اول این سریال تلویزیونی را هم شورانر بود و این نویدبخش بازگشت دوباره این سریال به کیفیت فصول نخستین است.

ادامه سریال یا سوئیچ به فضایی جدید

هنوز اطلاعاتی از جزئیات داستان فصل نهم سریال دکستر به بیرون درز نکرده است ولی بسیاری از تحلیل گران و همین طور اظهارنظرهای مدیران شبکه شوتایم نشان می دهد باید منتظر دکستر مورگان در نقش و فضایی جدید باشیم و دنباله فصل هشتم نخواهد بود.

در آخرین قسمت این سریال که سال 2013 به پایان رسید؛ مورگان یک زندگی دوگانه خود را رها کرده و سراغ شغل چوب بری با قیافه ای جدید رفته بود. در فصل هشتم، بسیاری از شخصیت های اصلی سریال از جمله دبرا مورگان با بازی جنیفر کارپنتر که نقش خواهر دکستر را داشت؛ کشته شدند.

دیوید نوینس، رئیس شبکه شوتایم گفته دکستر در ساختاری جدید به نمایش درمی آید و سریال یک حس و حال متفاوتی خواهد داشت و فصل جدید صرفا یک دنباله برای سریال قدیمی نیست!

زمزمه های بازگشت دکستر از سال 2015 آغاز شده و بینندگان آرزو داشتند شاهد یک پایان رضایت بخش با داستان های متفاوت و پیچیده مورگان دکستر باشند.

شخصیت تودرتو مورگان، به ویژه در فصل های نخستین مورد توجه مردم قرار گرفت و با دقت دنبال ریشه های روانی و زندگی تاریک مورگان در گذشته بودند که باعث می شد دنبال افراد شروری برود که از دست عدالت فرار کرده و تهدیدی برای جامعه هستند.

همین طور، مردم ایجاد تعادل در یک زندگی قاتل زنجیره ای با مسائل تاریک در گذشته را دوست داشتند. اینکه چگونه یک قاتل می تواند در شرکت های مختلف کار کند، ازدواج کند، به ورزش هایی مانند بوئینگ و کارهای خلاقانه و تفکرمدارانه تمایل نشان بدهد ولی در خلال آن ها به دنبال طرح ها و ایده هایی برای کشتن افراد باشد.

قرار است پاییز 2021 فصل جدید سریال دکستر روی آنتن برود.

منبع

منبع: یک پزشک

به "بازگشت سریال Dexter با بازی مارک سی هال و نویسندگی کلاید فیلیپس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشت سریال Dexter با بازی مارک سی هال و نویسندگی کلاید فیلیپس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید