استکی مدیرفنی تیم ملی بوکس شد ، همه منتظر سرمربی خارجی

به گزارش وبلاگ ساعتچی، علیرضا استکی بلافاصله بعد از جدا شدن از امیر علی اکبری به عنوان مدیر تیم های ملی بوکس انتخاب شد تا به احتمال زیاد در کنار سرمربی خارجی به تیم یاری کند.

استکی مدیرفنی تیم ملی بوکس شد ، همه منتظر سرمربی خارجی

مربی سابق تیم ملی بوکس با عنوان مدیرفنی تیم های ملی بار دیگر به تیم ملی بازگشت. حسین ثوری رئیس فدراسیون بوکس، علیرضا استکی را به عنوان مدیرفنی تیم های ملی انتخاب کرد.

بعد از برکناری اکبر احدی از سرمربیگری تیم ملی بوکس و در حالی که بحث های زیادی درباره انتخاب سرمربی قزاقستانی برای تیم ملی مطرح شده بود، اما قبل از نهایی شدن قرار داد سرمربی قزاقستانی، علیرضا استکی به عنوان مدیر تیم های ملی معرفی گردید تا تیم ملی از برنامه های آماده سازی خود عقب نماند. استکی قبل از این هم سرمربی تیم ملی بود و قبل از انتخاب احدی هم به عنوان مربی در کنار خیمنز کوبایی فعالیت می کرد.

حالا او راهنمایی تیم ملی را تا زمان ورود سرمربی خارجی به ایران برعهده می گیرد. استکی بعد از کنار رفتن خیمنز کوبایی از فدراسوین بوکس جدا شد و چند سال به عنوان مربی امیر علی اکبری در مسابقات MMA فعالیت کرد اما سال جاری او از امیر علی اکبری جدا شد و حالا هم کگه به عنوان مدیر تیم ملی بوکس معرفی گردید.

5

منبع: ایران ورزشی

به "استکی مدیرفنی تیم ملی بوکس شد ، همه منتظر سرمربی خارجی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استکی مدیرفنی تیم ملی بوکس شد ، همه منتظر سرمربی خارجی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید