آغاز فعالیت دومین تشکل حرفه ای گردشگری در استان فارس

به گزارش وبلاگ ساعتچی، معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فارس از ثبت و آغاز به کار دومین تشکل حرفه ای گردشگری استان خبر داد.

آغاز فعالیت دومین تشکل حرفه ای گردشگری در استان فارس

به گزارش وبلاگ ساعتچی به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس، سید موید محسن نژاد معاون گردشگری این اداره کل، گفت: ثبت و شروع فعالیت تشکل های گردشگری بخش خصوصی، به منظور حضور موثر فعالان این حوزه در تصمیم گیری ها، اجرا و نظارت، برنامه ریزی شده است.

وی در ادامه اضافه کرد: پس از ثبت انجمن حرفه ای واحدهای پذیرای بین راهی استان فارس در سال جاری، انتخابات انجمن حرفه ای آموزشگاه های حرفه ای استان فارس در 5 مرداد ماه 98 برگزار گشت و آموزشگاه های گردشگری تحت نظارت این اداره کل دارای انجمن حرفه ای شدند و محسن یزدان پناه مدیر عامل آموزشگاه گردشگری و هتلداری گردشگران سرو شیراز که پیش تر به عنوان آموزشگاه برگزیده سال مفتخر به دریافت لوح شده بود، به عنوان رئیس این انجمن انتخاب شد.

معاون گردشگری فارس اضافه کرد: با توجه به تحصیلات و تخصص اعضا، انجمن مذکور می تواند با داشتن طرح و برنامه، نقش مهم در توسعه آموزش گردشگری استان ایفا کند.

منبع: میراث آریا

به "آغاز فعالیت دومین تشکل حرفه ای گردشگری در استان فارس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاز فعالیت دومین تشکل حرفه ای گردشگری در استان فارس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید