شروع امتحانات نهایی از 2 دی ماه، اعلام نتایج 2 هفته پس از آخرین امتحان

رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزش با بیان اینکه امتحانات نهایی از دوم دی ماه شروع می گردد گفت: امتحانات تا 23 دی ماه ادامه دارد.

شروع امتحانات نهایی از 2 دی ماه، اعلام نتایج 2 هفته پس از آخرین امتحان

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، خسرو ساکی با بیان اینکه امتحانات نهایی دانش آموزان سال دوازدهم روزانه، دانش آموزان بزرگسال و داوطلب آزاد پایه سوم متوسطه نظری و فنی و حرفه ای و پیش دانشگاهی شاغل به تحصیل در مدارس داخـل و خارج از کشور، از دوم دی ماه شروع می گردد گفت: امتحانات تا 23 دی ماه ادامه دارد.

ساکی اضافه نمود: امتحانات نهایی برای 146 هزار و 896 دانش آموز در 1034 حوزه اجرا و 130 حوزه تصحیح و نیز امتحانات نهایی در مدارس خارج از کشور برای 350 دانش آموز در 31 حوزه اجرایی و چهار حوزه تصحیح برگزار می گردد. امتحانات نهایی دانش آموزان مدارس خارج کشور نیز در بازه زمانی 2 تا 23 دی و در 2 افق زمانی برگزار می گردد.

رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزش وزارت آموزش و پرورش اعلام نمود که زمان اعلام نتایج امتحانات، حداکثر دو هفته پس از برگزاری آخرین امتحان خواهد بود.

وی همچنین افزود که فارغ التحصیلان دوره متوسطه که متقاضی ترمیم و ارتقای نمرات درس یا دروس نهایی پایه سوم متوسطه خود هستند نیز می توانند با شرکت در امتحانات نهایی دی ماه نمره خود را ارتقاء داده و ترمیم نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "شروع امتحانات نهایی از 2 دی ماه، اعلام نتایج 2 هفته پس از آخرین امتحان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع امتحانات نهایی از 2 دی ماه، اعلام نتایج 2 هفته پس از آخرین امتحان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید