ناصر هاشمی: نمی خواهم با بازی در هر کاری خودم را خراب کنم

به گزارش وبلاگ ساعتچی، بازیگر پدر سالار گفت: ممکن است چهار داور فیلمی را بپسندند و چهار داور دیگر نه. این اتفاق سلیقه ای است و مهم تر از همه حضور فیلم در خود جشنواره است.

ناصر هاشمی: نمی خواهم با بازی در هر کاری خودم را خراب کنم

ناصر هاشمی در گفت و گو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، از حضور خود در سینمای ایران با دو فیلم در سال 95 اطلاع داد و گفت: با دو فیلم شکلاتی که در جشنواره فیلم کودک اکران خواهد شد و همچنین فیلم خانه دیگری در جشنواره فیلم فجر، سال سینمایی خود را به انتها خواهم رساند.

وی ادامه داد: فیلم خانه دیگری به کارگردانی بهنوش صادقی سال جاری در بخش چشم انداز سینمای ایران جشنواره فجر حاضر بود. واقعیت این است که اتفاق اصلی حضور این فیلم در خود جشنواره بود و اینکه در بخش سودای سیمرغ نهاده شد کاملاً به نظر داوران بستگی داشت. ممکن است چهار داور فیلمی را بپسندند و چهار داور دیگر نه. بنابراین این اتفاق کمی سلیقه ای است و مهم تر از همه حضور فیلم در خود جشنواره است.

بازیگر سریال پدر سالار در خصوص نحوه انتخاب آثار در جشنواره فیلم فجر توضیح داد: انتخاب داوران و انتخاب منتقدین انتخاب نهایی نیست و ممکن است مردم به فیلم هایی توجه نمایند که در فهرست این گروه واقع نشود پس این انتخاب ها قطعی نبوده و گزینش اصلی از سوی مردم اتفاق می افتد و نتیجه نهایی در جشنواره حاصل نشده و کمی زمان بر است.

وی درباره سالهای کم کاری خود اضافه نمود: یک بازیگر برخی نقش ها را دوست دارد و برخی را نه، طی این سالها احساس کردم با بازی در برخی پیشنهادات غیر خوب خودم را خراب می کنم. هاشمی تجربه بازی در فیلم برادرم خسرو را مثبت خوانده و اعلام نمود: در نتیجه با وجود این شرایط سعی کردم خودم را برای نقشی قابل قبول آماده نگه دارم. این اتفاق در فیلم برادرم خسرو برای من افتاد و پیشنهاد خوب احسان بیگلری را با کمال میل قبول کردم و خوشبختانه شانس همکاری با گروهی فوق العاده اندیشمند و با شخصیت را قبول کردم.

مجله اینترنتی وبلاگ ساعتچی

منبع: setare.com

به "ناصر هاشمی: نمی خواهم با بازی در هر کاری خودم را خراب کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ناصر هاشمی: نمی خواهم با بازی در هر کاری خودم را خراب کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید