عراق درباره احتمال احیای داعش در گیر و دار کرونا هشدار داد

به گزارش وبلاگ ساعتچی، معاون اول مجلس عراق درباره ازسرگیری فعالیت هسته های داعش در بحبوحه تمرکز نیروهای امنیتی بر کمک به مبارزه با کرونا هشدار داد.

عراق درباره احتمال احیای داعش در گیر و دار کرونا هشدار داد

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ ساعتچی، معاون اول رئیس مجلس عراق روز چهارشنبه درباره بازگشت فعالیت هسته های گروهک تروریستی داعش و حملات غافلگیرانه آن علیه نیروهای امنیتی عراق در شرایطی که آنها بر مقابله با ویروس کرونا متمرکز شده اند، هشدار داد.

دفتر اطلاع رسانی معاون اول رئیس مجلس عراق در بیانیه ای گفت: الکعبی پیام تسلیتی به فرماندهی نیروهای پیشمرگه در منطقه کردستان عراق به مناسبت شهادت دیروز دو تن از نیروهایشان در حمله تروریست های داعش به منطقه کرمیان فرستاد.

در این بیانیه آمده است: دشمنان عراق و به خصوص باندهای داعش طرفی خاص را هدف نمی گیرند، از همین رو همکاری مشترک و هماهنگی تلاش ها میان ارکان مختلف نیروهای امنیتی و نیروهای پیشمرگه علیه تحرکات داعش ضرورت دارد.

الکعبی درباره بازگشت فعالیت هسته های تروریست های داعش و حملات ناگهانی آنها علیه نیروهای مسلح هشدار داد و گفت تروریست ها تلاش می کنند از تمرکز نهاد امنیتی بر مبارزه با خطر همه گیری کرونا بهره برداری کنند.

عراق دسامبر 2017 پس از گذشت سه سال و نیم مبارزه علیه داعش، آزادسازی کامل این کشور از اشغال داعش را گفت اما این گروه تروریستی هر از چند گاهی عملیات هایی را علیه نیروهای عراقی در برخی استان ها انجام می دهد که در مقطع اخیرا بیش تر شده است.

.

منبع: خبرگزاری فارس

به "عراق درباره احتمال احیای داعش در گیر و دار کرونا هشدار داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عراق درباره احتمال احیای داعش در گیر و دار کرونا هشدار داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید