عابدینی: باید در المپیک توکیو مدال بگیرم، امیدوارم کتف بیچاره ام همراهی ام کند

به گزارش وبلاگ ساعتچی، کاپیتان تیم ملی شمشیربازی سابر ایران گفت: در یک سال گذشته با وجود مصدومیت کتفم کوشش زیادی نموده ام چون تمام فکرم گرفتن مدال المپیک توکیو است.

عابدینی: باید در المپیک توکیو مدال بگیرم، امیدوارم کتف بیچاره ام همراهی ام کند

مجتبی عابدینی در تبادل نظر با وبلاگ ساعتچی درباره اینکه ممکن است المپیک توکیو آخرین شانس او برای رسیدن به مدال باشد و چقدر کوشش می نماید که از این فرصت برترین استفاده را ببرد، تاکید نمود: در هر رقابتی که شرکت می کنم با خودم می گویم شاید این برترین شانس من باشد و باید از آن استفاده کنم. من با تمام مسائل دست و پنجه نرم می کنم تا اتفاق بزرگی را رقم بزنم. تجربه ای که از المپیک ریو به دست آوردم این است که کوششم را انجام دهم و بقیه مسائل را به خدا واگذار کنم. زمانی که سن کمی داشتم مادرم همواره به من می گفت از تو حرکت، از خدا برکت و این جمله در المپیک برای من نمایان شد.

او ادامه داد: اکنون المپیک توکیو برای من خیلی مهم است و حتی خداوند دو شانس برای من گذاشته که هم در تیمی و هم انفرادی بتوانم برای گرفتن مدال کوشش کنم. تمام فکرم هم گرفتن مدال است و باید مدال بگیرم. در این یکسال کوشش زیادی نموده ام و این در حالی است که دستم درد زیادی دارد. تا الان هم به لطف خدا بوده که توانستم با همین دست، تمرین و در مسابقات شرکت کنم. تمام کوششم را در المپیک می کنم که به مدال برسم و اگر هم نشد دیگر حکمت خدا است.

کاپیتان تیم ملی سابر ایران در خصوص شرایط مصدومیت کتفش و اینکه قرار است درمان دیگری بر روی آن انجام دهد یا خیر، توضیح داد: من با مصدومیت تمریناتم را انجام می دهم. به هرحال مسئله ای است که باید با آن کنار بیایم و ان شاءالله تا المپیک این کتف بیچاره من، همراهی ام کند! دو مرتبه PRP انجام دادم که متاسفانه هیچ تاثیری نداشت و با توجه به فرصت کمی که تا المپیک به جای مانده است، دیگر نمی توان درمان خاصی انجام داد.

عابدینی در پاسخ به این پرسش که اردوی گرجستان توانست احتیاج به حضور در مسابقه را برای آنها رفع کند یا خیر، بیان نمود: اردوی خیلی خوبی برگزار گردید. بعد از یک سال و نیم که در مسابقات حضور نداشتیم تنها به جام جهانی مجارستان رفتیم و پس از آن دوباره مسابقات تعطیل شد بنابراین این اردو برای خود من بسیار حائز اهمیت بود و تا حدود زیادی توانست احتیاج ما را به مسابقه برآورده کند. از طرفی در این اردو یک رقابت انفرادی و تیمی هم بین کشورها برگزار و عیار ملی پوشان برای کادرفنی تعیین شد.

او ادامه داد: در مسابقه انفرادی، علی پاکدامن خوش درخشید و اول شد و محمد رهبری مقام سوم را به دست آورد. در بخش تیمی هم من پاکدامن و رهبری توانستیم اول شویم. دو تیم از فرانسه، دو تیم از مصر، گرجستان، ازبکستان و دو تیم از ایران حضور داشتند. کادرفنی از شرایط راضی است و ما ملی پوشان دوباره به جو مسابقه برگشتیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "عابدینی: باید در المپیک توکیو مدال بگیرم، امیدوارم کتف بیچاره ام همراهی ام کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عابدینی: باید در المپیک توکیو مدال بگیرم، امیدوارم کتف بیچاره ام همراهی ام کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید