دعوت نوا اسکوشیا از متقاضیان اکسپرس انتری شاغل در مشاغل مددکاری اجتماعی

به گزارش وبلاگ ساعتچی، جدیدترین خبرها حکایت از این دارند که استان نوا اسکوشیا در پذیرش جدیدی که به وسیله جهت مهاجرتی اولویت های بازار کار برگزار نموده است برای متقاضیان اکسپرس انتری درای سابقه کار به اسم مددکار اجتماعی دعوتنامه صادر نموده است. لازم به ذکر است جهت مهاجرتی اولویت های بازار کار به برنامه مهاجرت استانی نوا اسکوشیا اجازه می دهد تا در صف انتظار اکسپرس انتری فدرال در پی متقاضیان دارای سابقه کار مرتبط بگردند و از آنها دعوت نمایند تا تقاضای خود را برای انتخاب شدن از طرف استان و در نهایت اقامت دائم کانادا ارائه نمایند.

دعوت نوا اسکوشیا از متقاضیان اکسپرس انتری شاغل در مشاغل مددکاری اجتماعی

این پذیرش که در تاریخ 5 دسامبر برگزار گردید ششمین پذیرشی بود که برنامه مهاجرت استانی نوا اسکوشیا به وسیله اولویت های بازار کار در سال 2019 برگزار نموده است. در پذیرش های قبلی امسال میلادی آندسته از متقاضیان اکسپرس انتری هدف گرفته شده بودند که در مشاغل پرستاری، نجاری، حسابرسی و حسابداری و … شاغل بوده و سابقه کار داشته اند.

بعلاوه لازم به ذکر است سیستم اکسپرس انتری سیستمی برای مهاجرت به کانادا است که در سه دسته کارگر ماهر فدرال، مشاغل دارای مهارت و تجربه کانادایی از سراسر دنیا بر پایه امتیازات و معیارها مهاجر جذب می نماید. کاندیدها بر اساس امتیازی که در سیستم جامع رتبه بندی دارند دسته بندی می شوند؛ این سیستم به کاندیدها بر اساس تسلط بر زبان انگلیسی یا زبان فرانسوی (دو زبان رسمی کانادا)، سن، تحصیلات و سابقه کار امتیازدهی می نماید. برای کاندیدهایی که بالاترین امتیاز را داشته باشند به تناوب برگزاری پذیرش ها ITA (دعوتنامه برای تقاضا جهت اقامت دائم) صادر می گردد.

در پذیرش 5 دسامبر، متقاضیان اکسپرس انتری که کد شغلی آنها در دسته بندی ملی مشاغل 4212 (مددکاران اجتماعی) بوده است دعوت شدند. متقاضیانی که به وسیله برنامه مهارتی اولویت های بازار کار دعوت می شوند نیازی به داشتن پیشنهاد کار در استان نوا اسکوشیا ندارند. متقاضیانی که به وسیله برنامه مهاجرت استانی نوا اسکوشیا انتخاب می شوند از طرف سیستم اکسپرس انتری نامه تمایل دریافت می نمایند و 30 روز تقویمی پس از دریافت نامه زمان دارند درخواست خود را ارائه نمایند.

متقاضیانی که در پذیرش 5 دسامبر دعوت شدند دارای معیارهای زیر هم بودند:

  • شغل اصلی شان مددکاری اجتماعی بوده است (NOC 4212)
  • از طرف کارفرمای خود توصیه نامه ارائه نموده اند مبنی بر اینکه طی پنج سال اخیر دو سال یا بیشتر سابقه کار تمام وقت و یا معادل آن سابقه کار پاره وقت در شغل مددکاری اجتماعی داشته اند
  • نتایج آزمون زبان انگلیسی یا فرانسه آنها معادل نمره CLB 7 و یا بالاتر در تمام مهارت های چهارگانه زبان است
  • مدرک لیسانس دارند و یا در دانشگاه، کالج، مدرسه فنی حرفه ای یا سایر نهادهای مربوطه دوره سه ساله یا بیشتر را گذرانده اند
  • پروفایل اکسپرس انتری معتبری دارند که در 6 دسامبر 2018 یا پس از آن ارائه شده است
منبع: ویزا موندیال

به "دعوت نوا اسکوشیا از متقاضیان اکسپرس انتری شاغل در مشاغل مددکاری اجتماعی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دعوت نوا اسکوشیا از متقاضیان اکسپرس انتری شاغل در مشاغل مددکاری اجتماعی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید