تکرار اتفاق استراماچونی برای گزینه سرمربیگری پرسپولیس، آغاز مذاکرات با کاررا برای جانشینی برانکو

به گزارش وبلاگ ساعتچی، باشگاه پرسپولیس مذاکرات خود را با مربی پیشین تیم های فوتبال یوونتوس و تیم ملی ایتالیا آغاز کرد.

تکرار اتفاق استراماچونی برای گزینه سرمربیگری پرسپولیس، آغاز مذاکرات با کاررا برای جانشینی برانکو

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ ساعتچی، منتفی شدن حضور یحیی گل محمدی در پرسپولیس باعث شد مدیران این تیم به سراغ گزینه های خارجی بروند. در یکی دو روز اخیر مربیان خارجی زیادی از جمله مانولو خیمنس (سرمربی پیشین سویا)، روجریو میکال (سرمربی پیشین تیم المپیک برزیل) الکس نوری، اسکوچیچ، والتر زنگا، دی بیاجی و ماسیمو کاررا که دستیار کونته در تیم ملی ایتالیا و یوونتوس بوده به باشگاه پرسپولیس معرفی شدند و در نهایت اعضای هیئت مدیره این باشگاه به کاررا رسیدند تا مذاکرات خود را با وی آغاز کنند.

نکته قابل توجه اینکه بعد از مطرح شدن نام کاررا به عنوان یکی از کاندیدا های سرمربیگری پرسپولیس، برخی از هواداران به صفحه اجتماعی وی رفته و درباره ایران اطلاعات اشتباهی به او داده اند تا این مربی ایتالیایی برای حضور در فوتبال ایران دچار تردید شود. دقیقا همان اتفاقی که در ماجرای استراماچونی رخ داد برای کاررا هم رخ داد و برخی افراد همسر این مربی ایتالیایی را تهدید و با الفاظ بدی او و خانواده اش را مورد خطاب قرار دادند. با این حال قرار است مذاکرات مسئولان باشگاه با کاررا امروز شکل جدی تری به خود بگیرد تا در صورت توافق او تا آخر هفته راهی ایران شود.

کاررا بعد از اینکه از کونته در تیم ملی ایتالیا و یوونتوس جدا شد به مدت 3 فصل سرمربی تیم اسپارتا پراگ چک بود و پیروز شد این تیم را قهرمان این کشور کند. در سوی مقابل الکس نوری گزینه دیگر پرسپولیسی ها به جز وردربرمن توفیق دیگری نداشته و عدم تجربه کافی و پیروزیت این مربی ایرانی الاصل، سبب شده هیئت مدیره پرسپولیس به دنبال حضور کاررا باشد. در حال حاضر این مربی ایتالیایی جدی ترین گزینه جایگزینی برانکو است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تکرار اتفاق استراماچونی برای گزینه سرمربیگری پرسپولیس، آغاز مذاکرات با کاررا برای جانشینی برانکو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکرار اتفاق استراماچونی برای گزینه سرمربیگری پرسپولیس، آغاز مذاکرات با کاررا برای جانشینی برانکو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید